Asım Aykan ve Volkan Canalioğlu’nun eski makam Şoförü Ziya Öztürk Kabasakal’da ebediyete uğurlandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Trabzon Belediyesi eski Başkanları Asım Aykan ve Volkan Canalioğlu’nun makam şoförlüğünü yapan

Ziya Öztürk Şalpazarı’nda ebediyete uğurlandı

Dün sabah Saat 10.30 sıralarında,  içinde öğrencilerin bulunduğu 61 S 1602 Plaka No’lu midibüsle Akçaabat yönüne doğru giderken Söğütlü mevkiinde önündeki tıra arkadan çarparak feci şekilde yaralanan ve kaldırıldığı hastanede hayata veda eden Ziya Öztürk bugün Kabasakal Mahallesi’nde gözyaşlarıyla ebediyete uğurlandı.

Trabzon Belediyesi eski Başkanları Asım Aykan ve Volkan Canalioğlu’nun makam şoförlüğünü de yapan ve bir süre önce emekliye ayrılan Ziya Öztürk özel bir araçla servis şoförlüğü yapıyordu.

Trabzon Belediyesi eski Başkanları ve Trabzon eski Milletvekilleri Volkan Canalioğlu ile Asım Aykan, eski makam şoförlerini gözyaşları ve dualarla ebediyete uğurladılar. Ziya Öztürk’ün cenazesi 2 yıl önce vefat eden annesinin yanındaki mezara defnedildi.

53 yaşında hayata veda eden 2 çocuk babası Ziya Öztürk’ün cenazesi Kabasakal Merkez Camii’ndeki öğle namazından sonra kılınan cenaze namazını müteakip Mahalle kabristanlığına defnedildi. Trabzon Belediyesi eski Başkanları ve Trabzon eski Milletvekilleri Asım Aykan ve Volkan Canalioğlu da Ziya Öztürk’ü son yolculuğuna uğurladılar. Cenazeye; Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikci, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yrd. Mustafa Akkaya, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk, eski ve yeni çok sayıda belediye personeli, STK temsilcileri ve yüzlerce vatandaş katıldı.

Merhum Ziya Öztürk‘e Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı dileriz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir