Hatice Karabayır Şalpazarı’nda son yolculuğuna uğurlandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul’daki bir hastanede 1 yıldır sürdürdüğü kanser mücadelesini önceki gün kaybeden Çamkiriş Mahallesi’nden Havuzuğu İbrahim Karabayır‘ın oğlu  Keramettin Karabayır‘ın eşi Hatice Karabayır (30) bugün Şalpazarı Merkez Camii’ndeki öğle namazından sonra kılınan cenaze namazını müteakip son yolculuğuna uğurlandı.

Düzköy Mahallesi’nden Aktaş Derneği eski Başkanı Mehmet Sayal‘ın kızı ve merhum “Zavrak Ali” lakaplı Ali Gümüş‘ün torunu ve Kirazlıtepe’deki Kargümüş Lokantası Sahibi Ali Gümüş‘ün yeğeni olan Hatice Karabayır‘ın genç yaşta kansere yenilmesi Şalpazarı’nı yasa boğdu. Hatice Karabayır‘ın cenaze namazını İlçe Müftüsü Hüseyin Hacıfettahoğlu kıldırdı. Cenazeye; Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, MHP İlçe Başkanı Ömer Özdin, çok sayıda bürokrat ve STK temsilcisi de katıldı.

Cenaze namazının ardından Hatice Karabayır‘ın cenazesi Şalpazarı Belediyesi’ne ait cenaze aracıyla Çamkiriş Mahallesi’ne götürülerek buradaki aile mezarlığına defnedildi. Yüzlerce kişi defin sırasında da Karabayır ve Sayal ailelerini yalnız bırakmadı.

Merhume Hatice Sayal‘a Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir