Asırlık Nine Ayşe Alkurt’a son görev

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DSC_0868

Kasımağzı Mahallesi en yaşlılarından birini daha kaybetti. MHP Trabzon eski İl Genel Meclisi Üyesi Muzaffer Alkurt‘un 96 yaşında vefat eden annesi Ayşe Alkurt bugün Kasımağzı Mahallesi’nde ebediyete uğurlandı.

Selahattin, Avni, Yılmaz ve Zafer Alkurt‘un da anneleri olan Ayşe Alkurt 8 çocuk annesiydi. 1 buçuk yıldır yatalak yaşayan Ayşe Alkurt, bir aydır da Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi görüyordu. Ayşe Alkurt‘un evlatları annelerini son nefesine kadar yalnız bırakmayarak övgülere mazhar oldular.

Dün tedavi gördüğü hastanede vefat eden ‘asırlık nine’ Ayşe Alkurt’un cenazesi bugün Kasımağzı Camii’ndeki öğle namazından sonra avluda kılınan cenaze namazını müteakip aile kabristanlığına defnedildi. Cenazeye Karayolları İzmir 2. Bölge Müdür Yrd. Baki Çoban, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ve AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara‘nın yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Vefat eden Ayşe Alkurt‘un, Karayolları İzmir 2. Bölge Müdür Yrd. Baki Çoban‘ın eşinin babaannesi olduğu öğrenildi.

DSC_0856 DSC_0861 DSC_0878 DSC_0889DSC_0893 DSC_0898

Merhume Ayşe Alkurt‘a Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir