Belediye’nin araç töreninin ardından kafalarda soru işareti kaldı !

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan hibe olarak temin edilen yeni çöp kamyonu ve diğer bazı araçlar için dün çarşı ortasında tören düzenlemişti. Başkan Kurukız törende konuşma yaptıktan sonra Kaymakam Murat Beşikci‘ye de söz vermek istemişti. Kaymakam Beşikci, “Ben misafirim” diyerek konuşma yapmazken, Belediye Başkanı Refik Kurukız‘ın AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk‘a ise söz vermemesi kafaları karıştırdı.

Bu durumu yadırgayan bazı partililer, “Belediye Başkanı burada İlçe Başkanı Çabuk‘a da söz vermeliydi” dediler. Konu ile ilgili düşüncelerini sorduğumuz AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, “Çöp kamyonunu Belediye Başkanımızla Çevre Komisyonu Başkanı Trabzon Milletvekilimiz Muhammet Balta‘dan birlikte istedik. Ama Başkan törende bunu tek başına almış gibi bir intiba yaratmaya çalıştı. İktidar Partisinin bir temsilcisi olarak bize de söz düşerdi” dedi ve ekledi:

“Bu, Başkanın bize karşı samimiyetinin bir göstergesidir. Ama biz işimize bakacağız. Bunlarla kaybedecek zamanımız yok. İlçemize hizmet getirme gayreti içinde olacağız”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir