• İmsak 00:00
 • Güneş 00:00
 • Öğle 00:00
 • İkindi 00:00
 • Akşam 00:00
 • Yatsı 00:00
 • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2024 - Şalpazarı

Şalpazarıspor nihayet bir üst Lige yükseldi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

futbol

Yıllardır Trabzon 2. Amatör Küme’de mücadele veren Şalpazarıspor nihayet bir üst lige yükseldi. Türkiye Futbol Federasyonu Trabzon İl Temsilciliği, bugün yapılan yönetim kurulu toplantısında, Şalpazarıspor’un statü gereği bir üst lige yükseltilmesine karar verdi.

Kısa bir süre önce Şalpazarı Gençlik ve Spor Kulübü başkanlığı görevini bırakan Ahmet Karaçoban, 3 yıllık başkanlığı döneminde Şalpazarıspor’un başarısı için büyük mücadeleler verdiklerini belirterek, “Kapasitemizin ve gücümüzün üstünde mücadele ettik. Sonunda başardık. Bu mücadelede emeği olan başta oyuncularım olmak üzere, yönetici arkadaşlarıma ve Antrenörümüz Sedat Özdemir’e teşekkür ediyorum” dedi.

Bizden bu kadar

Şalpazarıspor Kulübü eski Başkanı Ahmet Karaçoban, kendilerinden sonra bayrağı devralan arkadaşlarının kulübü daha iyi yerlere taşıyacaklarına inandığını da ifade ederek,  “Görevi bıraktık ama Şalpazarıspor’un her zaman yanında olacağız” diye konuştu.

Ahmet Karaçoban, 3 yıllık görevi süresince kendilerine maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen; Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen’e, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk’a, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’a, AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Av. Salih Cora’ya,  Ankara ASKF Başkanı Murat Kandazoğlu’na, Av. Cem Tokal’a, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Rıfkı Bektaş’a, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara’ya, ŞALFED Başkanı Semih Durmuş’a, Şalpazarı Eğitim, Kültür, Sanat ve Turizm Derneği Başkanı Hasan Keskin’e, Tüm Şalpazarı Derneklerimize, Dr. Mehmet Karadeniz’e, Dr. İlhan Günaydın’a, Trabzon Şalpazarılılar Derneği Başkanı Turgut Kahraman’a, AK Parti Kirazlıtepe Mahalle Başkanı Bekir Durmuş’a, İşadamları; Ahmet Yüksel Gülay, Bülent Bayram, Veysel Bayram, Fatih Yılmaz, Yakup Taşkın, Hüseyin Kurukız, Selim Şekerci, Mehmet Kara ve Sezgin Taşkın’a, hemşehrimiz Ali Öztürk ve gurbetçimiz Ali Öztürk’e de teşekkürlerini bildirdi.

stop

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. 30 Haziran 2015, 08:20

  TEBRİKLEEEEEEEER
  sizlere bundan sonraki başarılarınızın daim olmasını temenni ederim. Kim tutar sizi yürüyün canlar

 2. 1 Temmuz 2015, 18:02

  1 inci amatöre alındığınız için tebrikler ederim.iyi çalışarak başarı göstermenizi şalpazarını onurlandırmanızı temenni ederim.şalpazarıspor’un sitesini yapıp maçlarını,puan durumlarını daha iyi takipedebilir ve oraya reklamda alabilirsiniz.saygılarımla