Geceye Süleyman Soylu ve Hilmi Türkmen damgasını vurdu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Trabzon Şalpazarılılar Derneği’nin Akçaabat Kalıntaş Tesisleri’nde düzenlediği Kültür ve Dayanışma Gecesi’nde yüzlerce davetli gece boyunca dolu dolu eğlendi. Geceye; Sebahattin Yanık, Yeşim Civelek, Çayan Hüseyin Aydın ve Sait Uçar gibi sanatçılar türküleriyle renk kattılar.

Şalpazarı Kaymakamı Cafer Sönmez’in de katıldığı geceye çok sayıda siyasetçi de ilgi gösterdi. Geceye katılan AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı ve  Teşkilat Başkanı Süleyman Soylu ile, Üsküdar Belediye Başkanı hemşehrimiz  Av. Hilmi Türkmen büyük ilgi gördü. Necati Selvitop’un sunduğu programa; Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Salih Cora ve Adnan Günnar, CHP Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun, CHP Trabzon Milletvekili Adayı Av. Haluk Pekşen ve Ali Türen Öztürk, MHP Trabzon  Milletvekili Adayı Yavuz Aydın, Sri Lanka Trabzon Fahri Konsolosu İşadamı Atilla Ataman,  Şalpazarı Belediye Başkan Vekili Mustafa Özendi, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk, Ortahisar Belediye Başkan Yrd. Abdullah Uraloğlu, Şalpazarı Belediye Başkan Yrd. Faruk Beldüz ve Hasan Karabayır, siyasi partilerin il ve ilçe temsilcileri, muhtarlar  da katıldı.

Gecede bir konuşma yapan Trabzon Şalpazarlılar Derneği Başkanı Turgut Kahraman, “Eğitime Destek Gecesi”ne katılan herkese teşekkür etti.

kalın1 kalın2soylu soylulu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir