Salih Cora Üzümözü ve Doğancı’dan destek sözü aldı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

cora uzumozu doganci

AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, 16 Nisan’da yapılacak olan Referandumla ilgili seçim çalışmalarını dün akşam Şalpazarı’nda sürdürdü. Milletvekili Salih Cora, Belediye Başkanı Refik Kurukız, AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara ve AK Parti yöneticileriyle birlikte önce Üzümözü, ardından da Doğancı Mahallesi’ne giderek vatandaşlarla buluştu.

cora-doganci-toplu

Vatandaşlardan yoğun ilgi gören Milletvekili Av. Salih Cora yaptığı konuşmalarda Şalpazarı’nın Milletvekilliği seçilmesinde kendisine önemli bir destek verdiğini belirterek, “Önümüzdeki Referandum Ülkemizin yarınları için çok önemli. Sizlerden bunun için de güçlü bir destek bekliyoruz” dedi. Vatandaşlara 16 Nisan’da “EVET” diyecek miyiz, diye soran Cora, “EVET, EVET, EVET…” yanıtını aldıktan sonra, bu güzel buluşmayı tertipleyenlere teşekkür ederek Şalpazarı’ndan ayrıldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 9 Nisan 2017, 21:49

    menfaat ve yalakalık aşkınız bitmediği sürece şalpazarı hep geriye gidecektir. Ve bikaç yıl sonra şalpazarı ilçe statüsünden çıkarıldığı zaman siz yine şahsi menfaatinde ve yalakalığınızın peşinde olacaksınız.

    • 29 Nisan 2017, 16:17

      Selim bey. Menfeat peşinde koşanın da, koşmayanın da… Beni böyle bir şeyle itham eedemezsiniz. Böyle şeylerle ilgim olmadığını bilmiyorsanız, sorun öğrenin. Kimseye yalakalık yapmadığımı ve yapmayacağımı da bilin. Kendiniz ve çevrenizdeki insanlarla karıştırmayın.