Av. Salih Cora 26. Dönem Trabzon Milletvekili seçildi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

corarar

“Habu Allah’ın Salih kulunu Meclis’e gönderin” diyerek yola çıkan ve her yerde; ‘Şalpazarı’nın Vekili’ olacağını ifade eden Av. Salih Cora, 26. dönem Trabzon Milletvekili olarak TBMM’ye girdi.

Av. Salih Cora Meclis’e girerken, MHP Trabzon 1. sıra Milletvekili Adayı Koray Aydın ise bu dönem seçilemedi. AK Parti Trabzon’u Meclis’te 5 milletvekili ile temsil etme hakkı kazanırken, 25. dönem CHP Trabzon Milletvekili Av. Haluk Pekşen de sandalyesini korudu.

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Av. Salih Cora, sandıkların açıldığı ilk dakikalarda Şalpazarı’na geldi. Partisinin İlçe Başkanı Murat Topkara ile birlikte Atatürk İlk ve Ortaokulu’na giderek, 1025 ve 1026 No’lu sandıklardaki sayımı bir süre izledi. Av. Salih Cora daha sonra İlçe binasına giderek mahallelerden gelen sonuçları takip etti. Sonuçların çok iyi geldiğini görünce, “Bu gidişle 6-0 yapabiliriz” diyerek umutlandı. “Eğer Milletvekili seçilirsem, ilk teşekkür ziyaretimi Kuzuluk’a yapacağım” dedi. Heyecanla Trabzon’un yolunu tuttu.

Av. Salih Cora 3. defa girdiği Milletvekili seçimlerinde büyük bir destan yazarak AK Parti’nin Trabzon’daki oylarını 61 bin kadar artırıp ipi göğüsledi.

Sayın Milletvekilimiz Av. Salih Cora’yı tebrik ediyor, Şalpazarı’na, Trabzon’a, Türkiye’ye ve tüm Dünya mazlumlarına hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir