Ayşe Özdemir ve Ali Karabayır Şalpazarı’nda ebediyete uğurlandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Emekli Şalpazarı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hayrettin Özdemir‘in 7 aydır lösemi teşhisiyle tedavi gören eşi Ayşe Özdemir geçen Çarşamba sabah saatlerinde rahatsızlanarak ambulansla KTÜ Farabi Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. Perşembe gece yarısı Saat 03.00 sıralarında hayata veda eden 5 çocuk annesi Ayşe Özdemir bugün Şalpazarı’nda son yolculuğuna uğurlandı.

Şalpazarı Anadolu Lisesi Müdürü Kadir Özdemir‘in annesi ve Gazi Av Bayii Ahmet Topkara‘nın da kayın validesi olan Ayşe Özdemir‘in cenazesi öğleden sonra kılınan cenaze namazını müteakip Üzümözü Mahallesi’ndeki aile kabristanlığına defnedildi.

Merhum “Markçı Hasan Ali” nin kardeşi Ali Karabayır da Kovid-19 teşhisiyle 2 haftadır Vakfıkebir Devlet Hastanesi’nde tedavi görüyordu. 6 evlat babası Ali Karabayır dün ikindi vakitlerinde 89 yaşında vefat etti.

Şalpazarı İlçe Nüfus Müdürü Kemal Karabayır, Selahattin, Mustafa ve merhum Veysel Karabayır‘ın babaları olan Ali Karabayır ile Ayşe Özdemir‘in cenazesinde; Şalpazarı Kaymakamı Zekeriya Murat Şahan, Belediye Başkanı Refik Kurukız, İlçe Emniyet Amiri Ahmet Kılıç, AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, CHP İlçe Başkanı Erdoğan Kıran, MHP İlçe Başkanlığı görevine yeni atanan Mustafa Koç, İYİ Parti Trabzon İl Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Karabayır, eğitim camiası mensupları, Şalpazarı Belediyesi eski başkanları Mehmet Muhcu ve Fehmi Cengiz‘in de aralarında bulunduğu yüzlerce kişi saf tuttu.

Şalpazarı Merkez Camii önünde önce merhum Ali Karabayır’ın ardından da merhume Ayşe Özdemir‘in cenaze namazları kılındı.  Ali Karabayır‘ın cenazesi Çamkiriş Mahallesi’nde, Ayşe Özdemir‘in cenazesi de Üzümözü Mahallesi’nde toprağa verildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir