Ayşe Öztürk’ün cenazesi Kabasakal Mahallesi’nde toprağa verildi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

kabasakal bahtiyar ozturk

Trabzon’da kaldırıldığı hastanede dün Saat 16.30 sıralarında vefat eden Ayşe Öztürk‘ün cenazesi bugün Kabasakal Mahallesi’nde ikindi namazından sonra yoğun sisli ve çiseli bir havada kılınan cenaze namazını müteakip gözyaşlarıyla toprağa verildi.

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bahtiyar Öztürk  ve Türk Telekom Genel Müdürlüğü bünyesinde Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapan Ali Öztürk ile Fatma Yılmaz, Emine Kayar, Hemşire Hanife Gün, Ebe Hava Eşki, Ayşe Öztürk ve Öğretmen Nebile Coştur‘un anneleri olan 8 çocuk annesi Ayşe Öztürk 78 yaşındaydı.

Merhume Ayşe Öztürk, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK)’da üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra emekliye ayrılarak Ankara’da Usta Şirketler Grubu’nda Ceo olarak görev yapan Muhammet Maden‘in de teyzesiydi.

HABER VİDEOSU

[youtube rNKVNeq5foA]

 

Ayşe Öztürk’ün cenazesine ailesi ve yakınlarının yanı sıra; Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanlığı Özel Kalem Müdürü Cemal Akdeniz, AK Parti Şalpazarı Belediye Meclisi Üyesi Mehmet Muhcu, bazı STK Temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

DSC_0385 DSC_0392 DSC_0403

Merhume Ayşe Öztürk‘e Allah’tan rahmet, Şalpazarı Lisesi’nden sınıf arkadaşım olan Prof. Dr. Bahtiyar Öztürk‘e ve kardeşlerine de başsağlığı diliyorum.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. 30 Mayıs 2017, 14:09

  Allah Rahmet Eylesin.Mekanı Cennet Olsun.

 2. 30 Mayıs 2017, 23:03

  İnnâ lillahi ve İnnâ İleyhi Raciûn.!
  Merhume, AYŞE teyzeye Allahü teala Gani Gani Rahnet eylesin. Mekanı cennet olsun inşallah.!
  Yakınlarına, sevenlerine Baş sağlığı diliyorum.!!

 3. 30 Mayıs 2017, 23:20

  NOT: Muhterem, Abdullah ÖZTÜRK, Hoca efendiyi (Turgay İKİNCİ Bey’in Sayesinde SAĞ OLSUN) Görmekte nasip oldu. Kıymetli Hocamız, Abdullah ÖZTÜRK Hoca efendiye Allahü teala iki cihan saadeti nasip eylesin, Allahü teala hayırlı uzun ömür nasip eylesin Ellerinden öpüyoruz Efendim.!
  Not: Turgay İKİNCİ Bey, inşallah yazımızı yanına alır. Turgay Bey’ide her zaman olduğu gibi seviyoruz, Selam ederiz Efendim.!