Çağlayan Ali Demirtürk Sinlice’de ebediyete uğurlandı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DSC_0055

İstanbul’da 5 aydır Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kanser teşhisiyle tedavi görmekteyken dün 49 yaşında vefat eden Ali Demirtürk‘ün cenazesi Sinlice Mahallesi’nde gözyaşlarıyla toprağa verildi.

Sinliceliler arasında, ‘Çağlayan‘ adıyla tanınan 2 kız çocuğu babası Ali Demirtürk tır şoförlüğü yaparak geçimini sağlıyordu. Amansız kanser hastalığına yenilen Ali Demirtürk‘ün genç yaşta vefatı ailesini, yakınlarını ve sevenlerini üzüntüye boğdu.

Ali Demirtürk‘ün cenazesi bugün Sinlice Camii’ndeki Cuma namazı sonrası kılınan cenaze namazını müteakip Cami yanındaki Mahalle kabristanlığına defnedildi. Cenaze nedeniyle Sinlice’de bugün yapılması planlanan kına düğünü Şalpazarı Halı Sahada yapıldı.

DSC_0050

Sinlice’deki cenazeye Ali (Çağlayan) Demirtürk‘ün ailesi, yakınları ve  aralarında AK Parti Beşikdüzü İlçe Başkan Yrd. Muhammet Aydın‘ın da bulunduğu çok sayıda vatandaş katıldı. AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara da, Tonya’da katıldığı bir cenazeden Sinlice’ye geçerek, Ali Demirtürk‘ün yakınlarına ve Sinlice halkına taziyede bulundu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir