Dorukkiriş Derneği’nden öğrencilere yardım yağdı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

elbise-dorukkiris-mah

Merkezi İstanbul Kirazlıtepe’de bulunan Dorukkiriş Köylüleri Kalkındırma Yardımlaşma ve Güzelleştirme Derneği Gençlik Kolları, Dorukkiriş Mahallesi’ndeki tüm öğrencilere kışlık mont, atkı ve bere gönderdi.

Dorukkiriş Mahallesi’nden okula giden öğrencileri bu soğuk mevsimde, “Geleceğimiz Üşümesin” sloganıyla düzenledikleri kampanya ile ısıtan Derneğin Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Türkmen, “Bizler STK’lar olarak, memleketimizden uzaklarda olsak bile, bizi biz yapan değerlerimizi asla unutmamalıyız. Bu yardımlarla memleketimizin çocuklarının ve gençlerinin yüzlerinde bir nebze olsun tebessüm oluşturmaya çalıştık. Bu davranışımızın diğer derneklere de örnek teşkil etmesini umut ediyoruz” dedi.

elbise3

Dorukkiriş Derneği Gençlik Kolları Başkanı Türkmen, Dorukkiriş Derneği olarak üniversitede öğrenim gören öğrencilere de burs verdiklerini bunun için de SMS’li yardım toplama sistemi kurduklarını kaydetti. Mustafa Türkmen, “DORUK yaz 5961’e gönder. Öğrencilere yardım et” diyerek, her SMS’in 5 TL olduğunu ifade etti.

elbise2

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir