“Trabzon’un Ayşesi” Şalpazarı’nı unutmadı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

kkki

AK Parti’den 25. Dönem Trabzon Milletvekili seçilen Av. Ayşe Sula Köseoğlu ziyaret için geldiği Şalpazarı’nda vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. 7 Haziran Seçimlerinden sonra Şalpazarı’na 3. kez geldiğini söyleyen Ayşe Sula Köseoğlu, “Diğer partilerden seçilen milletvekilleri seçimden sonra buraya geldi mi” diye sordu. Bir vatandaşın, “Hayır, gelmediler. Sadece Koray Aydın Sis Dağı’na geldi” demesi üzerine; “Zaten bunların Trabzon’a hizmet etme gibi bir kaygıları yok. Bunlar Trabzon’da da oturmuyorlar. Ben evimi bile Ankara’ya taşımıyorum. Meclis Genel Kurul çalışmaları dışındaki çalışmalarımı Trabzon’da yürüteceğim” diye konuştu.

IMG_3500

IMG_3441

AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Ayşe Sula Köseoğlu Partisinin Şalpazarı İlçe binasında İlçe Başkanı Murat Topkara ve Partililerin katıldığı bir toplantıda koalisyon görüşmeleriyle başta olmak üzere bazı açıklamalarda bulundu. Köseoğlu, Meclis’te yemin töreninde neden Ağasar Giysisi giymediğinin sorulması üzerine ise şunları söyledi:

“Ben, Trabzon İlinde AK Parti en yüksek oyu Şalpazarı’nda alırsa Meclis’te Ağasar Giysisi ile yemin edeceğimi söylemiştim. Ancak AK Parti en yüksek oyu Hayrat İlçesinde aldı. Şalpazarı’da Trabzon’un batı bölgesinde, Maçka ve Ortahisar dahil olmak üzere en yüksek oyu AK Parti’ye verdi. Bundan dolayı Şalpazarı halkına teşekkür ediyorum.  Ayrıca, TBMM İçtüzüğü gereğince başka bir kıyafetle Genel Kurul çalışmasına katılmamız mümkün değil. Ama, Meclis çatısı altında başka bir etkinliğe Ağasar Giysisiyle katılacağım”

IMG_3529IMG_3534IMG_3733

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir