Hafız Hacı Osman Demir Turalıuşağı Mahallesi’nde ebediyete uğurlandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir süre önce Aktaş Obası’nda koronavirüse yakalanan ve kaldırıldığı Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde dün vefat eden Hafız Hacı Osman Demir‘in cenazesi bugün toprağa verildi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir‘in amcası olan Hafız Hacı Osman Demir 83 yaşındaydı. 6 çocuk babası Hafız Hacı Osman Demir yıllar önce fahri imamlık yaptıktan sonra işçi olarak Almanya’ya giderek oradan emekli olduktan sonra memleketine dönmüştü.

Hayatını Samsun’da ve Şalpazarı’nda geçiren Hafız Hacı Osman Demir, Aktaş Obası’nda yayla yaparken sırt ağrılarından şikayet edince yakınlarıyla hastaneye gidip tahlil yaptırmış ve sonuç pozitif çıkmıştı. Bir süreden beri tedavi gören Hafız Hacı Osman Demir Çarşamba günü Saat 16.00 sıralarında hayata veda etmişti.

Hafız Hacı Osman Demir‘ın cenazesi bugün Saat 15.00’te Turalıuşağı Mahallesi Camii önünde koronavirüs tedbirleri altında kılınan cenaze namazını müteakip aile mezarlığına defnedildi. Cenazeye merhum Hafız Hacı Osman Demir‘in ailesi ve yakınlarıyla; Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Şalpazarı Kaymakamı Uğur Ünsal, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yrd. Dr. Cemil Karadağ da katıldı.

Merhum Hafız Hacı Osman Demir‘e Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir