Halit Karagöl Sütpınar’da gözyaşlarıyla toprağa verildi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

halit-sutpinar cenaze

Doğancı Mahallesi’nin Hambarlı Mevkiinde uçuruma yuvarlanarak aracının altında kalıp feci şekilde hayatını kaybeden 30 yaşındaki Halit Karagöl adlı genç bugün Sütpınar Mahallesi’nde yüzlerce kişinin katıldığı cenaze töreniyle ebediyete uğurlandı.

halit karagol

Sütpınar Camii’ndeki öğle namazından sonra Sütpınar-Simenli Kabristanlığı’nda toprağa verilen Halit Karagöl’ün cenazesine ailesi ve yakınlarının yanı sıra; Şalpazarı Belediye Başkan Vekili Mustafa Özendi, AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Fatih Yılmaz ve MHP Şalpazarı İlçe Başkanı Pirağa Yaşar da katıldı.

HABER VİDEOSU

[youtube 5Eak8aZw9jw]

halit

Halit Karagöl’ün Sütpınar eski Muhtarı olan Babası Ahmet Karagöl cenazede güçlükle ayakta dururken, arkadaşları da çok üzgündü. Yakınları,  Halit Karagöl’ün çok iyi bir fırın ustası olduğunu ve önümüzdeki Mayıs ayında kendi Mahallesinden bir kızla düğün yapmaya hazırlandığını anlattılar.

Merhum Halit Karagöl’e Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 21 Şubat 2016, 17:29

    Mekanı Cennet Olsun. Ana, baba ve tüm Svenlerinin başı sağ olsun.

  2. 25 Şubat 2016, 10:57

    Birzamanların en genç muhtarı tertibim Ahmet kara göle başsağlığı diliyorum ALLAH c.c luhu sabırlar versin.
    birde bu iki satırlık haberlere bir eleştir,im var biraz kendinizi gel,iştirin bütün şalpazarı haberlerini taradım kaza nerde ve nedeni nedir hiç bir bilgi yok bundan sunraki haber lerde dikkat çekiçi putolar değil de umarım ayrıntılı bilgiler okuruz.
    benim bildiğim haber bilgilendirme amaçlı olmalı haberi oku duğumda tüm ayrıntılarla bilgilenmeliyim iyi çalışmalar