Hava Turan’ın cenazesi Çetrik’te toprağa verildi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

cetrik cenaze

Dün Trabzon’da tedavi gördüğü hastanede 83 yaşında vefat eden 1 çocuk annesi Dolikızı Hava Turan’ın cenazesi bugün Çetrik Mahallesi’nde toprağa verildi.

Şiveli Merhum Muhtar Hüseyin Turan’ın eşi ve Otobüsçü Kemal Deniz’in annesi Hava Turan’ın Çetrik Okulu bahçesinde öğle namazından sonra kılınan cenaze namazına Çetrik ve civar mahalle halkının yanı sıra Geyikli Mahallesi’nden de çok sayıda vatandaş katıldı. Cenazeye;  Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara,  Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ali İkinci, Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Fatih Yılmaz, Trabzon Şalpazarılılar Derneği Başkanı Turgut Kahraman ve Şalpazarı Belediyesi eski Başkanı Fehmi Cengiz de katıldı.

Çetrik Mahallesi Muhtarı Neşat Deniz ve Görele Seyahat Şoförü Kemal Savaş Deniz’in babaannesi Hava Turan’ın cenazesi aile kabristanlığına defnedildi.

cenaze-cetrikhava-ve-hüseyin-turan2cetrik7 cetrik6 cetrik5 cetrik4 cetrik3

Merhume Hava Turan’a Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 5 Eylül 2016, 11:00

    Selamünaleyküm.Merhume halamıza ALLAH’dan rahmet,geride bıraktığı kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dilerim . Yolun açık olsun Hava halam.

  2. 5 Eylül 2016, 11:38

    Merhum Hava TURAN teyzemize rahmet ,sevenlerine sabırlar diliyorum..