Hilmi Türkmen memleketi Şalpazarı’nda ziyaret ve incelemelerde bulundu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Üsküdar Belediye Başkanı hemşehrimiz Av. Hilmi Türkmen tatil için kısa süreliğine geldiği memleketi Şalpazarı’nda bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Sabah ilk olarak Kaymakam Uğur Ünsal, RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Trabzon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan V. Atilla Ataman, İlçe J. K. Serdar Ceylan, İlçe Emniyet A. Ahmet Kılıç, İlçe MEM Güner Cengiz ve AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk ile birlikte Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız‘ın onuruna verdiği kahvaltıya katılan Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen daha sonra beraberindekilerle birlikte Belediye binasını ziyaret etti.

Daha sonra Üzümözü Mahallesi’nden Hüseyin Çalık‘ın pazar yerinde kılınan cenazesine katılan Başkan Hilmi Türkmen, daha sonra da önümüzdeki dönemde açılacak olan Şalpazarı Meslek Yüksek Okulu binasında incelemelerde bulundu. Beraberindekilerle birlikte binanın tüm katlarını ve bölümlerini gezen Başkan Türkmen, tespit ettiği eksikliklerin kısa sürede tamamlanması için ilgililere talimatlar verdi. Hilmi Türkmen‘in ziyaret ve incelemelerinde; Trabzon Üniversitesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Recep Narter ve Şalpazarı MYO Müdürü Dr. Harun Kahveci ile Şalpazarı MYO Sekreteri Mustafa Türkmen de yer aldılar.

Buradan İlçe Müftülüğü’ne geçen Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen, Müftü Hüseyin Hacıfettahoğlu‘nu makamında ziyaret etti. Müftü Hacıfettahoğlu Başkan Türkmen‘e, Şalpazarı’ndaki hizmetlere katkılarından dolayı bir teşekkür plaketi verdi.

Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen AK Parti İlçe binasına giderek partililer, muhtarlar ve vatandaşlarla birlikte çay içip bir süre sohbet etti. Başkan Türkmen Şalpazarı Belediyesi’ne 1 tır dolusu çocuk oyun parkı malzemeleri ve çöp konteynerleri gönderdiğini söyledi.  İlçe Başkanı Zeki Çabuk Şalpazarı’ndaki yatırımlarla ilgili Başkan Türkmen‘e bilgi verdi. AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Başkan Hilmi Türkmen‘e herkesin huzurunda teşekkür etti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir