Şalpazarı İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’nden çiftçilere duyuru

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şalpazarı İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, 2022 yılı ÇKF Dosyalarının (mazot gübre desteği, fındık alan bazlı gelir desteği) çiftçilere iletilmek üzere muhtarlara dağıtımlarının gerçekleştirildiğini bildirdi.

Ziraat Odası’ndan alınacak belge ile birlikte imzalanmış olan dosyaların en son 30 Haziran 2022  tarihine kadar İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne teslim edilmesi gerekiyor.

Şalpazarı İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, ayrıca 2021 yılına ait buzağı destekleri, anaç koyun keçi desteklemesi ile arılı kovan desteklemeleri başvuruları için dilekçe işlemlerinin başladığını belirterek, şu açıklamalara yer verdi:

“2021 yılında doğmuş buzağılar için yetiştiricilerimiz birinci dönem başvurusu olarak dilekçe ile 31.12.2021 tarihine kadar İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne müracaat edeceklerdir.

Anaç koyun keçi desteği başvuruları için yetiştiricilerimiz üyesi oldukları birlikler üzerinden dilekçelerini vereceklerdir.

Arılı kovan desteği talep eden arıcılarımiz da 07.01.2022 tarihine kadar dilekçelerini İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’müze teslim edeceklerdir.

Tüm yetiştiricilerimizin bu tarihleri dikkate almaları gerekmektedir. Hayırlı, bereketli günler dileriz”

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir