Masa Tenisi Turnuvası sona erdi. Mehmet Ali Demirci şampiyon oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şalpazarı Kaymakamlığı, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünce düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası sona erdi. Muhammet Ali Demirci, 48 sporcu arasından birinci oldu.

Şalpazarı Spor Salonu’nda yapılan turnuvaya Beşikdüzü ve Vakfıkebir İlçelerinden de çok sayıda sporcu katıldı. Oldukça çekişmeli geçen final maçında Muhammet Ali Demirci, Mustafa Emre Civil’i 3-1 yenerek şampiyon oldu. Şaban Yılmaz da Hamit Çakır’ı 3-2 yenerek turnuva 3’üncüsü oldu.

Turnuvada; Adem Rahim Ayaz, Şevki Küçükyıldız, Birgül Gedikli Memişoğlu, Gözde Altındaş ve Derya Çolak adlı hakemler görev yaptı.

2 gün süren turnuvanın final maçını Şalpazarı Kaymakamı Semih Memiş, Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, Şalpazarı İlçe J. K. Teğmen Seher Serin, Şalpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Türkmen, Şalpazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Murat Ayaz ve Vakfıkebir Gençlik Merkezi Müdürü Mustafa Öztürk de izledi.

 

Turnuva sonunda düzenlenen madalya töreninde konuşan Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, Şalpazarı’nda yapılan bütün etkinlikleri heyecanla takip ettiklerini belirterek, başta İlçe Kaymakamı olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

Kaymakam Semih Memiş de, “Başta yarışmada dereceye giren yarışmacılar olmak üzere, turnuvanın organizasyonunda emek veren hakemlere ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü personeline teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Turnuva 1’incisi Mehmet Ali Demirci’ye madalyasını ve ödülünü Kaymakam Semih Memiş, 2’inci olan Mustafa Emre Civil’e ödülünü Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, turnuva 3’üncüsü Şaban Yılmaz’a ödülünü İlçe J. K. Teğmen Seher Serin ve 4’üncü olan Hamit Çakır’a da madalyasını İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Türkmen verdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir