Hilmi Türkmen’den Sütpınarlı Emine Çolak’a sakat arabası

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

nannn

-Özel Haber-

Elektrikli sakat arabası arızalandığı için 2 yıldır eve mahkum kalan Sütpınarlı Emine Çolak’ın imdadına Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türmen yetişti.

1992 yılında evinin yakınında ıhlamur toplarken ağaçtan düşerek felç kalan 46 yaşındaki Emine Çolak, bir yakını aracılığı ile Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen’den sakat arabası isteğinde bulundu. Başkan Türkmen Sütpınarlı Emine Çolak’ın istediği elektrikli sakat arabasını kısa sürede temin edip Şalpazarı’na gönderdi.

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen’in gönderdiği sakat arabasını Yönetim Kurulu Üyeleri; Mustafa Bektaş, Ahmet Tulumen ve Yaşar Karagöz ile birlikte bugün Sütpınar Mahallesi’ne giderek Emine Çolak’a teslim etti.

Sakat arabasıyla evin yanındaki yolda sevinçle tur atan Emine Çolak; “Allah Hilmi Türkmen’den razı olsun. Çok teşekkür ederim. Çok sağolsun. Allah tuttuğunu altın etsin” diyerek dua etti.

HABER VİDEOSU

[youtube dCErNMYX16w]

nannenanna

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. Engelli arabasi desek daha dogru olur

  2. 3 Haziran 2016, 13:23

    Öncelikle hasta ablamız adına sevindiğimi ve emeği geçenlere tesekkür ettiğimi bildirmek isterim.Lakin 2 yıldır bu ihtiyacı tedarik etmek için girişimde bulunmayan yada beceremeyen başta mahalle muhtarı olmak üzere sorumluları kınıyorum.Kocaman şalğazarı için engelli arabası 2 yıl sonra tamir yada temin ediliyorsa düşünmek gerekir.Hizmet alanlar hilmi turkmen beyfendıye ,hilbi beyde onu seçenlere her daim duacı olmalıdır