Murat Topkara: Şalpazarı’na Halkbank’ı açacağız

esnaf halkbank

Şalpazarı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin yeni binasındaki Genel Kurul Toplantısı’na katılan AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, esnafa Halkbank sözü verdi.

Erol Erata adlı esnafın, Beşikdüzü ve diğer İlçelerde kapanan Halkbank şubelerinin yeniden açıldığını, bu şubelerin yöneticilerinin Şalpazarı’ndaki Esnaf Genel Kuruluna ilgi göstermediklerini ve katılmadıklarını ve bunun kabul edilebilir bir davranış olmadığını dile getirerek, “Şalpazarı’na Halkbank açılmasını istiyoruz” demesi üzerine, Genel Kurulu yöneten Bölge Birliği Başkanı Murat Gümrükçü topu siyasetçilere attı.

HABER VİDEOSU

[youtube P4J9cXWAxEY]

halkbank sozu

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Bölge Birliği Başkanı Murat Gümrükçü, salonda ön sırada oturan adaşı AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara’yı işaret ederek, “İlçe Başkanımızın bu konuda bize söyleyecekleri olabilir” dedi. Bunun üzerine konuşmasını yapmak üzere kürsüye gelen AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara salonu dolduran esnafa Halk Bankası sözü verdi. Topkara şöyle konuştu:

“Vekillerimizle görüştük. Genel Kuruldan sonra ilk etapta Ankara’ya gideceğiz. Ve Şalpazarı’na Halkbank açılması için elimizden ne gelirse yapacağız. Ben bunu İnşallah açacağımızın sözünü veriyorum ve şimdiden hayırlı uğurlu olsun diyorum”

Şalpazarı’nda yıllar önce kapanan Halk Bankası şubesini yeniden açma sözü veren Murat Topkara esnaf ve diğer katılımcılar tarafından alkışlandı.

 

Murat Topkara: Şalpazarı’na Halkbank’ı açacağız

Bir Cevap Yazın

1 Yorum

  1. 7 sene önce

    Merhabalar,turgay bey sayin basknimizin(MURAT TOPKARA) devlet gorusu,durusu,durustlugu,caliskanligi,mucadelesi,cabasi,ugrasi…vs ve samimiyeti insallah butun siyasi,is adami ve yoneticilere,ornek teskil eder.SALPAZARİMİZ icin kendisi bir nimettir. BASKANİM SONUNA KADAR ARKANDAYİZ. sizin araciliginizla SALPAZARİMİZİN simasi degisecek insallah.DURMAK YOK YOLA DEVAM…

%d blogcu bunu beğendi: