Sınıflar Arası Futbol Turnuvasında dereceye girenlere kupaları verildi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

kupa

Şalpazarı Ayten Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nce halı sahada düzenlenen, Sınıflar Arası Futbol Turnuvası’nda şampiyon olan 11-C Sınıfı öğrencilerine ve turnuva ikincisi 10-B Sınıfına kupaları verildi.

Halı sahada oynanan final maçında 11-C takımı (Şerif ve Utku’nun 2 golüyle), 10-B (Onur Can Kara) takımını 3-1 yenerek şampiyon oldu. Şampiyon ve turnuva ikincisi takımlara Şalpazarı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünce temin edilen kupa ve madalyalar verildi.

mustafa hulya

İlk olarak turnuva ikincisi 10-B’ye kupasını Okul Müdürü Mustafa Demir verdi. Şampiyon 11-C’ye ise şampiyonluk kupasını, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Karaçoban verdi. Karaçoban, kupayı verirken yaptığı konuşmada daha önce bu okulda öğretmenlik yaptığını hatırlattı. Okul Müdür Yrd. Sinan Metin, kupaları ve madalyaları temin eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Karaçoban’a teşekkür etti. Müdür Yrd. Nurşen Demir ve Sinan Metin de bayanlar futbol turnuvasında dereceye giren Hülya Ünsal ve Ebru Şenol adlı öğretmenlere hediyelerini verdiler.

turnuva

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 22 Nisan 2016, 14:53

    ???? benim yokluum iste naspim