Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu Şalpazarı’nda vatandaşlarla bayramlaştı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı hemşehrimiz Adil Karaismailoğlu Ramazan Bayramı için geldiği memleketi Trabzon’da, bugün de Şalpazarı’na gelerek vatandaşlarla bayramlaştı.

Bakan Karaismailoğlu’nu Şalpazarı’na gelişinde Kaymakam Zekeriya Murat Şahan, Belediye Başkanı Refik Kurukız ve MHP İlçe Teşkilatı ve bazı vatandaşlar tarafından çarşı ortasında karşılandı. Beraberindekilerle birlikte yürüyerek AK Parti İlçe binası önüne gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu burada Ak Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolu ve Gençlik Kolu yöneticileriyle vatandaşlar tarafından karşılandı.

Bakan Adil Karaismailoğlu partililer ve vatandaşlarla bayramlaştıktan sonra AK Parti İlçe binasını ziyaret etti. Burada İlçe Başkanı Zeki Çabuk yaptığı konuşmada, Şalpazarı’na şimdiye kadar bir çok hizmetin gelmesini sağlayan Bakan Karaismailoğlu‘na teşekkür etti. Bakan Adil Karaismailoğlu da yaptığı kısa konuşmada, “Siz bize yine destek verin. Bugüne kadar olduğu gibi biz size hizmet ederiz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” dedi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu tekrar yürüyerek vatandaşlara hitap etmek üzere çarşı ortasında Şalpazarı Belediyesi’nin hazırlattığı platforma gitti. İlk konuşmayı yapan ev sahibi Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Şalpazarı’nın ülkesine, vatanına ve bayrağına bağlı insanlar olan çok kıymetli bir İlçe olduğunu ifade ederek, “Şalpazarı’mızın çok önemli sorunları var. Siz kıymetli büyüklerimizin sayesinde İlçemize hizmet etmeye çalışıyoruz. Bu imkanları bize verdiğiniz için size şükranlarımızı sunuyoruz. Ancak, Şalpazarı Çevre Yolu 10 yıldır tamamlanamadı. Buradan bu müjdeyi sizden duymak istiyorlar. Şalpazarı, Şıhkıranı, Erikbeli yolumuz, bizi Kadırga’ya bağlayacak olan yolumuz karayolu ağına alındı, altyapı çalışmaları tamamlandı. Buradan yaz aylarında gurbetçilerimizin standart bir yolla Kadırga’ya ulaşacağı müjdesini bu halkımız sizden bekliyor. Aynı şekilde karayolu ağına alınan, Şalpazarı, Şıhkıranı, Çanakçı yolumuzun bir an önce çalışmasının başlatılarak standart bir hale getirilmesini, Şalpazarı, İskenderli yolunun da tamamlanmasını sizden bekliyoruz” diye konuştu.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu da sözlerine, Şalpazarılıların kendisine göstermiş olduğu ilgiye teşekkür ederek başladı. “Büyük güçlü Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz. 2023’e güçlü bir şekilde gireceğiz. Bütün dünyanın gıpta ettiği işler yapacağız” diyen Bakan Karaismailoğlu, “Bu yapılacak işleri siz düşünmeyin. Onlar bizim işimiz. Hepinize sevgilerimi saygılarımı iletiyorum. Durmak yok yola devam.”  şeklinde konuştu.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız‘ı makamında ziyaret etti. Başkan Kurukız ziyaretin anısına Bakan Karaismailoğlu‘na Ağasar Balı ve Yöresel el sanatları hediye etti. Bakan Karaismailoğlu ve ziyaretin sonunda AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk’un Acısu’da onuruna verdiği yemeğe katıldı.

Bakan Karaismailoğlu‘nun Şalpazarı ziyaretine AK Parti Trabzon Milletvekilleri Dr. Adnan Günnar ve Av. Salih Cora, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, Trabzon Büyükşehir Belediye Bşk. V. Atilla Ataman, bazı AK Parti Trabzon İl Yöneticileri de katıldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir