İYİ Parti Şalpazarı’nda kahvehane toplantısı yaptı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İYİ Parti seçim çalışmalarını Şalpazarı’nda kahvehane toplantısıyla sürdürdü. Bektaşlar Kıraathanesi’nde düzenlenen toplantıya Millet İttifakı İYİ Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Atakan Aksoy da katıldı.

Şalpazarı’nı ustaya teslim edin!

İYİ Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Şennaz Yılmaz‘ın konuşmacıları takdiminden sonra ilk konuşmayı İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Azmi Kuvvetli yaptı. Daha sonra konuşan İYİ Parti Şalpazarı Belediye Başkan Adayı Mehmet Öngöz, “Diyorlar ki, acemilik dönemim bitti, şimdi ustalık dönemim olacak. Acemilik dönemi bitmez. Şalpazarı’nın boşa harcayacak vakti yok. Ben her bakımdan tecrübeliyim. Ustayım. Şalpazarı’nı uztaya teslim edin” diye konuştu.

Bu tablo sürdürülemez

İYİ Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Atakan Aksoy da, Trabzon’un şehir olarak önünün tıkandığını belirterek, “Bir zamanlar Türkiye’nin örnek şehri Trabzon yıllardır büyük ivme kaybetti. Trabzon’a gelen üniversite öğrencileri hayal kırıklığı yaşıyor. Biz Trabzon’u Adana, Bursa, Samsun gibi bir şehir sanıyorduk diyorlar. Evet öyleydi bir zamanlar Trabzon ama artık etrafındaki illere imrenecek hale getirildi. Bu tablo sürdürülemez. Ben Trabzon’un önünü açmak istiyorum. Avrupa çapında bir kariyer sahibi olarak buna hazırım ve sizlerden 31 Mart’ta destek bekliyorum” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir