İbrahim Karagöz Sütpınar’da ebediyete uğurlandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dün sabah Sütpınar Mahallesi’ndeki evinde 77 yaşında vefat eden 7 çocuk babası İbrahim Karagöz bugün yüzlerce kişinin katıldığı cenaze töreniyle ebediyete uğurlandı.

Ahi Evren Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hemşire olarak görev yapan Ercan Karagöz‘ün babası olan İbrahim Karagöz yaklaşık 20 yıl kadar Sütpınar Kur’an Kursu Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulunmuştu. Kansere yakalandığı 2014 yılına kadar bu görevini sürdüren İbrahim Karagöz hayırsever bir insan olarak çevresinde çok seviliyordu.

İbrahim Karagöz‘ün cenaze namazı Sütpınar Camii’ndeki öğle namazının ardından bahçede kılındı. Sütpınar Kur’an Kursu’nun eski Yöneticisi Muhammet Ergin, İbrahim Karagöz‘ün cenaze namazını kıldırmadan önce bir de konuşma yaptı. Emekli İmam Hatip Muhammet Ergin, İbrahim Karagöz‘ün yakın ilgi ve alakası nedeniyle Sütpınar Kur’an Kursu’nda 10 yılı aşkın bir süre görev yaptığını anlattı.

İbrahim Karagöz’ün cenazesine Şalpazarı Kaymakamı Uğur Ünsal, Ahi Evren Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. İsmet Durmuş, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk ve Saadet Partisi Şalpazarı İlçe Başkanı Ahmet Kıran‘ın yanı sıra çevre mahallelerden ve İlçe dışından da çok sayıda vatandaş katıldı. Cenaze namazının ardından İbrahim Karagöz‘ün cenazesi elde taşınarak Sütpınar Mahallesi Kabristanlığında toprağa verildi.

Merhum İbrahim Karagöz‘e Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir