Şalpazarı Kaymakamlığı Emekli Yazı İşleri Müdürü Hasan Ali Karahasanoğlu’nun cenazesi, Geyikli Mahallesi’nde toprağa verildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şalpazarı Kaymakamlığı Emekli Yazı İşleri Müdürü Hasan Ali Karahasanoğlu, bir süreden beri kanser teşhisiyle tedavi gördüğü KTÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nde bugün öğle saatlerinde vefat etti. 65 yaşında vefat eden 3 çocuk babası Hasan Ali Karahasanoğlu bir süre önce koronavirüse yakalanmıştı. Durumunun kötüleşmesi üzerine yoğun bakıma alınarak  solunum cihazına bağlanan Emekli Yazı İşleri Müdürü Karahasanoğlu 2 gün cihaza bağlı kalarak yaşadı ancak hayata tutunamadı.

 

Kaymakam vekilliği yapmıştı

1989 Yılında Şalpazarı Kaymakamlığı’na Yazı İşleri Müdürü olarak göreve atanan Hasan Ali Karahasanoğlu, 2004 yılında emekliye ayrılmıştı. Karahasanoğlu, 1999 yılına kadar muhtelif zamanlarda Şalpazarı Kaymakamlığı görevine de vekalet etmişti.

 

Hasan Ali Karahasanoğlu‘nun cenazesi Trabzon Büyükşehir Belediyesi’ne ait cenaze nakil aracıyla Geyikli Mahallesi’ne getirilerek, koronavirüs tedbirleri altında cenaze namazı kılındıktan sonra toprağa verildi. Cenazeye Karahasanoğlu‘nun ailesi ve yakınları ile Emekli İlçe Yazı İşleri Müdürü Mustafa Bektaş da katıldı.

Şalpazarı’na önemli hizmetlerde bulunan Hasan Ali Karahasanoğlu‘na Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir