İnşaat Ustası Osman Nuri Atasoy ebediyete uğurlandı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

osman-atasoy1

Tepeağzı Mahallesi’nde geçen Cumartesi akşamı vefat eden inşaat ustası Kösüğu Osman Nuri Atasoy, 27 Kasım 2016 Pazar günü ebediyete uğurlanmıştı.

85 yaşında vefat eden 9 çocuk babası Osman Nuri Atasoy, Tepeağzı Camii’nin yapımına önderlik etmiş ve Şalpazarı’nda bir çok binada ustalık yapmıştı. Koah hastası olan ve 3-4 yıldan beri tedavi gören Osman Nuri Atasoy son bir aydır evinde yatalak olarak hayatını sürdürüyordu.

İnşaat ustalığının yanı sıra iyi bir gazete okuru olan Osman Nuri Atasoy,  1950’li yıllardan beri her gün aksatmadan aldığı Hürriyet Gazetesi’ni arşivleyerek tarihi bir bilgi hazinesi sahibi olmuştu. Gazetemizin iyi bir okuru olan Osman Nuri Atasoy, meslek hayatım boyunca Turgay İkinci olarak şahsıma da büyük değer veriyordu.

atasoy-osman2  atasoy-osman1

Geçtiğimiz Pazar günü Tepeağzı Camii’ndeki öğle namazının ardından kılınan cenaze namazını müteakip Tepeağzı Mahallesi Kabristanlığında toprağa verilen Osman Nuri Atasoy‘a Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

  1. 30 Kasım 2016, 20:56

    Allah CC.gecmişlerimize rahmet eylesin mekanları cennet olsun.Allah cc.yakınlarına sabırlar versin.şalpazarımızın başı sağolsun

  2. 2 Aralık 2016, 11:02

    ALLAH RAHMAT ETSİN YAKINLARINA SAIRLAR DİLİYORUM

  3. Osman Nuri amcayı Allah rahmet etsin mekanı cennet olsun .