J. Uzm. Çvş. Emre Tunca Mardin’in Nusaybin İlçesi’nde şehit düştü

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

emre tunca sehit oldu

2011-2013 yılları arasında Şalpazarı İlçe Jandarma Komutanlığı emrinde çalışmış olan Uzm. J. Çvş. Emre Tunca, Mardin’in Nusaybin İlçesi’nde sürdürülen PKK operasyonu sırasında bugün şehit düştü.

Şalpazarı’ndan Ağrı Patnos Komando Taburu’na tayin olan ve geçici görevle Nusaybin’e giden 25 yaşındaki Uzm. J. Çvş. Emre Tunca, Nusaybin’in Dicle Mahallesi’nde teröristlerce önceden tuzaklanmış el yapımı bombanın patlatılması sonucunda 4 arkadaşı ile birlikte şehit oldu.

Emre Tunca, Şalpazarı'nda görev yaptığı sırada Sütpınar'da Şehit J. Astb. Üçvş. Erdoğan Komut'un ailesini ziyaretinde görülüyor
Şehit Uzm. J. Çvş. Emre Tunca, Şalpazarı’nda görev yaptığı sırada Sütpınar’da Şehit J. Astb. Üçvş. Erdoğan Komut’un ailesini ziyaretinde görülüyor

HABER VİDEOSU

[youtube sNwgTKNF308]

Çubukspor’un eski futbolcularından Bahtiyar Tunca’nın tek oğlu olan Emre Tunca’nın kısa bir süre önce nişanlandığı ve önümüzdeki yaz düğün yapacağı öğrenildi.  Emre Tunca’nın şehadet haberi başta Ankara’nın Çubuk İlçesi’nde oturan ailesi ve yakınlarını olmak üzere Şalpazarı’ndaki arkadaşlarını ve tüm Türkiye’yi Nevruz Bayramında yasa boğdu.

emre yemek yerken

Şehit Uzm. J.  Çvş. Emre Tunca’nın cenazesi yarın Ankara’nın Çubuk İlçesi’nde düzenlenecek törenin ardından toprağa verilecek. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve tüm Ulusumuza başsağlığı diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 Yorum

 1. 21 Mart 2016, 23:30

  Ülkemizin tepesine musallat olan lanet olası terör ve şer odakları nice ocaklara ateş düşürmeye ve nice gül gibi canları elimizden almaya devam ediyor.Allah bellanızı versin lanet yaratıklar diyorum.Şehidimize Allahtan rahmet ve ailesine sabırlar diliyorum. Mekanı cennet olsun.

 2. 22 Mart 2016, 07:50

  Allah rahmet eylesin, geride kalanlarına sabırlar versin.

 3. 22 Mart 2016, 08:01

  Şehit Uzman Jandarma Çavuş Emre TUNCA’ ya ve tüm Şehitlerimize ALLAH’ tan Rahmet Acılı Ailelerine Sabır dilerim.
  Türk Milletinin Başı Sağ Olsun.

 4. 22 Mart 2016, 09:12

  Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun. Vatan sağ olsun.

 5. 22 Mart 2016, 13:23

  Rahmeti bol,mekanı Cennet olsun.Allah yakınlarına sabır versin.

 6. 24 Mart 2016, 10:46

  benim lise sınıf arkadasımdı.o zamandan beri en çok istediği şey şehit mertebesine ulaşmaktı bunu tüm tarih derlerinde dile getirirdi gözü karaydı atikti arkadaşım bir gülerdi o gamzelerinde tebessüm birdaha ortaya çıkardı koca yürekli arkadaşım bu acının tarifi yok ama hep sınıfın gururuydu Çubuğunda gururu oldu şehit arkadaşım kanın yerde kalmayacak inşallah seni bu genç yaşında bızden alan teröre lanet olsun…:(

 7. 25 Mart 2016, 15:28

  ALLAH Rahmet etsin. Mekanı Cennet olsun. Aaile ve ülkemizin başı sağ olsun. ALLAH aileye büyük sabır gücü versin. Ruhun şad olsun yiğidimiz ..