Şalpazarıspor Akçaabat Sebatspor’u 1-0 mağlup etti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

spormanse

Şalpazarıspor bugün Beşikdüzü’nde lider Akçaabat Sebatspor’u ağırladı. Akçaabat Sebatspor’u yenerek yeniden liderlik koltuğuna oturmak isteyen Şalpazarıspor karşılaşmanın 10. dakikasında Şaban Uçar’ın mükemmel kafa golüyle 1-0 öne geçti. Maçın ilk yarısı bu skorla sona erdi.

spormanser

Karşılaşmanın ikinci yarasında vasat bir futbol ortaya koyan Şalpazarıspor, buna rğmen zaman zaman eline geçen fırsatları da gol yapamadı. 70 dakikada konuk Akçaabat Sebatspor’dan 90 sırt numaralı Ethem’in 5 dakika sonra da 13 numaralı Adem’in maçın orta hakemi Yasin Kol tarafından kırmızı kartla oyundan atıldı. Hakem Akçaabat Sebatspor Teknik Sorumlusu Erdal Akkol’u da tribüne gönderdi. Rakip takımın sahada 9 kişi kalmasıyla rahat bir nefes alan Şalpazarıspor, düşünülenin aksine bu dakikalardan sonra ecel teri dökmeye başladı.

Maçın son 15 dakikasında 9 kişilik Akçaabat Sebatspor Şalpazarıspor karşısında üstünlük kurdu ancak gol atmaya muavfak olamadı. Maçı 1-0 kazanan Şalpazarıspor maç sonrası el ele tutuşarak sevincini seyircileriyle paylaştı. Şalpazarıspor puanını Akçaabat Sebatspor ile eşitlerken, averajla 2. sıradaki yerini korudu.

Şalpazarıspor onbiri Akçabat Sebatspor maçı öncesi teknik sorumlu Sedat Özdemir ve yönetici Sezgin Özdin ile
Şalpazarıspor onbiri Akçabat Sebatspor maçı öncesi teknik sorumlusu ve yöneticisi ile

spormansedurmus

Şalpazarısporlu oyuncular maçtan sonra soyunma odasında yöneticilerle sevinç gösterileri yaptılar
Şalpazarısporlu oyuncular maçtan sonra soyunma odasında sevinç gösterileri yaptılar. (Foto: Yetkin Dilli)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir