Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası final maçıyla sona erdi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şalpazarı Kaymakamlığı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün tertiplediği Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası Şalpazarı Emniyet takımını ve Hastane arasında oynanan final karşılaşmasıyla sona erdi.

Toplam 12 takımın kıyasıya mücadele ettiği turnuvanın final maçından önce Şalpazarı Esnaf ve Müftülük takımları 3’üncülük için karşılaştı. Karşılaşmayı 2-0 kazanan Şalpazarı Esnaf turnuvanın 3’üncüsü oldu.

Günün final maçı ise Şalpazarı Emniyet ve Hastane arasında oynandı. Her iki seti de kazanan Şalpazarı Emniyet takımı 2022 Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’nın şampiyonu oldu. Emniyet takımında İlçe Emniyet Amiri Ahmet Kılıç da yer aldı.

Şampiyon Şalpazarı Emniyet takımına kupasını Kaymakam Zekeriya Murat Şahan, turnuva ikincisi olan Hastane takımına ise kupasını Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Murat Ayaz verdi. Turnuva 3’üncüsü Şalpazarı Esnaf takımına da kupasını İlçe Jandarma K. Mustafa Karakuş verdi.

Turnuvada çeşitli dallarda başarı gösteren 3 sporcuya da madalya verildi. Türkiye Şehit Aileleri Derneği Genel Başkan Yrd. Necati Selvitop İlçe Emniyet Amiri Ahmet Kılıç’a, Şehit Alper Al‘ın babası Mehmet Al turnuvanın en değerli pasörü 112 ATT görevlisi Arzu Aygün‘e, Şalpazarıspor Başkanı Gazi Cevat Özdemir de turnuvanın en başarılı smaçörü Gökhan Mercan‘a madalyasını takdim ettiler.

Kupa ve madalya töreninin ardından Şalpazarı Emniyet takımı salonda şampiyonluk turu atarak, sevinç gösterisinde bulundu.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir