Murat Yılmaz Şalpazarı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Koop. Başkanlığı’na yeniden seçildi

featured

Şalpazarı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin genel kurul toplantısı, İbrahim Yılmaz Toplantı Salonu’nda bugün yapıldı.

Divan Başkanlığı’nı Trabzon Bölge Birliği Başkanı Murat Gümrükçü‘nün yaptığı genel kurul yapılan saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı. Toplantıda yapılan konuşmalardan sonra yeni yönetim kurulu için seçimlere geçildi. Esnafın yoğun ilgi gösterdiği kongrede kullanılan 299 oydan 214’ünü alan Murat Yılmaz‘ın listesi seçimi kazanırken, Eyüp Sabri Muhcu‘nun listesi ise 85 oy aldı.

Murat Yılmaz‘ın ilk sırada yer aldığı 5 kişilik Yönetim Kurulu asil üyelerinin diğerleri ise şöyle sıralandı; Bayram Şekerci, Recep Usta, Şenol Muhçu ve Murat Demirbaş.

Denetim Kurulu asil üyeleri Selçuk Usta ve Hasan Ali Karagöz olurken, Bölge Birliği asil üyeliklerine ise Murat Yılmaz ve Kadir Akgün seçildiler.

Şalpazarı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin genel kurul toplantısını, Halkbank  Beşikdüzü Şube Müdürü, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk ve MHP Şalpazarı İlçe Başkanı Mustafa Koç da izledi. Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ise oylamaya katılarak Trabzon Büyükşehir’deki toplantıya katılmak üzere Murat Yılmaz ve Eyüp Sabri Muhcu ile fotoğraf çektirdikten sonra başarı dileklerinde bulunup salondan ayrıldı.

Murat Yılmaz Şalpazarı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Koop. Başkanlığı’na yeniden seçildi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir