Okul Öncesi Öğretmeni Gülşah Dadandı’nın vefat eden babası toprağa verildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Evinde ölü bulunmuştu

Şalpazarı Ali İbrahimağaoğlu Anaokulu’nda bir süre müdür vekilliği yaptıktan sonra halen bu okulda okul öncesi öğretmeni olarak görevini sürdüren Gülşah Dadandı‘nın babası Ali Dadandı dün akşam saatlerinde Beşikdüzü Resullü Mahallesi’ndeki evinde ölü bulunmuştu. Ali Dadandı‘nın cenazesi bugün gözyaşları arasında toprağa verildi.

VİDEO haber

DSC_0957 DSC_0969

Edinilen bilgilere göre, Beşikdüzü’nün Resullü Mahallesi’ndeki evinde eşi 10 yıl kadar önce vefat ettikten sonra yalnız başına yaşamakta olan ‘Mürit Ali’ ve ‘Hamzanın Ali’ olarak tanınan Ali Dadandı‘dan geçen Pazar gününden beri haber alamayan çocukları yakınlarını arayarak babalarının akıbetini sordular. Evin yanına giderek Ali Dadandı‘nın cep telefonunu arayan yakınları, cep telefonunun içeriden gelen sesini duydukları halde cevap verilmemesi üzerine cama merdiven dayayarak pencereden eve girerler ve cansız bedeniyle karşılaşırlar.

DSC_0964

Hiç bir rahatsızlığı olmayan Ali Dadandı‘nın nezaman kalp krizi geçirerek hayatını kaybettiği bilinmiyor. Ali Dadandı‘nın cenazesi bugün Resullü Mahallesi Camii’ndeki öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Cenazeye; AK Parti Beşikdüzü İlçe Başkanı Harun Demirci‘nin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

DSC_0938 DSC_0943 DSC_0988  DSC_0978

Şalpazarı Ali İbrahimağaoğlu Anaokulu Okul Öncesi Öğretmeni Gülşah Dadandı‘yı bu acı gününde Şalpazarı’ndan çok sayıda meslektaşı da yalnız bırakmadı. Şalpazarı’ndan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Birol Köse ve Hasan Akıl‘ın yanı sıra çok sayıda okul müdürü ve idareci öğretmen Resullü Mahallesi’ndeki cenazeye katılarak Gülşah Dadandı‘nın acısını paylaştı.

Merhum Ali Dadandı‘ya Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir