AK Parti Teşkilatı Kaymakam Beşikci’yi ziyaret etti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

topkara-kaymakam-besikci-ile

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, beraberinde; Partisinin İl Başkan Yardımcısı ve Şalpazarı Koordinatörü Mehmet Alp ve bazı Yöneticileriyle birlikte Kaymakam Murat Beşikci‘ye “Hoşgeldin” ziyaretinde bulundu.

Şalpazarı’na yeni atanan ve geçen Pazartesi günü görevine başlayan Kaymakam Beşikci ile bir süre sohbet eden Topkara ve Alp, kindisine görevinde başarı dilediler. AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, Kaymakam Murat Beşikci‘ye, “Şalpazarı’na her türlü hizmette biz İktidar Partisi’nin buradaki temsilcileri olarak hep yanınızdayız. Yeterki istişare edelim” dedi.

kaymakam-ak-parti-topkara-i

Birlikte hizmet edeceğiz

Kaymakam Murat Beşikci de; “Ben buraya idarecilik yapmaya, sizleri idare etmeye gelmedim. Allah rızası için hizmet etmeye geldim. Şalpazarı’na hizmet etmek isteyen bir ailenin sizlerin bir üyesi olmaya geldim. Elbette, ben Devletimizin, Cumhurbaşkanı’mızın buradaki bir temsilcisi olsam da, siz de İktidar Partisi’nin, Hükümetin buradaki bir temsilcisisiniz. Sizi yok sayamayız. Yapacağımız hizmetleri sizlerle konuşacağız, birlikte karar vereceğiz.  Kendi kendimize işleri zorlaştırırsak, vatandaşın gözünden düşeriz” diye konuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir