Osman Aygün’ün cenazesi Sayvançatak’ta toprağa verildi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

osman aygun cenaze

Dün sabah Trabzon’da tedavi gördüğü hastanede 86 yaşında vefat eden 3 çocuk babası Osman Aygün’ün cenazesi Sayvançatak Mahallesi’nde toprağa verildi.

HABER VİDEOSU

[youtube g80yPGNu2fI]

TSK Mensubu Ayhan Aygün ile Tonya İlçe Milli Eğitim eski Şube Müdürü Çağatay Aygün’ün amcaları olan Tuztorbanın Osman Aygün 4 yıldır parkinson hastasıydı. “Hacı Osman” lakaplı Osman Aygün, Sayvançatak Çift Minareli Camii’ndeki öğle namazının ardından kılınan cenaze namazını müteakip Mahalle Kabristanlığında ebediyete uğurlandı.

sayvancatak cenaze

Cenazeye; Osman Aygün’ün yakınları, Sayvançatak, Sütpınar ve Çamlıca Mahalle Muhtarları, AK Parti Şalpazarı İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Rasim Demirci’nin de aralarında bulunduğu Sayvançatak ve Karakaya Mahallelerinden çok sayıda vatandaş katıldı.

Merhum Osman Aygün’e Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

sayvancatak cenazesisayvancatak ta cenaze

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum

 1. 15 Şubat 2016, 08:15

  Köyümüzün Sembol simalarından Osman AYGÜN (Tuztorbanın Hacı) Amcaya ALLAH’ dan Rahmet Dilerim. Oğulları Ahmet, Tahsin ve Fikret AYGÜN İle Kardeşi Sadık AYGÜN’ e yeğenlerine, tüm akraba ve diğer sevenlerine ALLAH sabır versin

 2. 15 Şubat 2016, 08:53

  Hacı Osman Abimize Allahtan Rahmet Ailesine ve Yakınlarına Başsağlığı dilerim.

 3. 15 Şubat 2016, 13:23

  Karakaya Mahallemizden Sayfançatak Mahallesine yıllar önce yerleşen Osman AYGÜN (Hacı) beye ALLAH Rahmetini bol eylesin Mekanı Cennet olsun. Aygün ailesine ve kardeşi Sadık AYGÜN beye ALLAH’tan sabır dilerim.

 4. 15 Şubat 2016, 20:35

  hacı osman abimizeAllahtan rahmet dilerim yakın eş ve doslarına Allahtan sabırlıklar filerim.