Şalpazarı AK Parti, 16 Nisan Referandumu için kolları sıvadı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ilce danisma ak parti

AK Parti Şalpazarı Şubat Ayı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Parti binasında bugün yapıldı. Toplantıya; AK Parti Trabzon İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Şalpazarı Koordinatörü Mehmet Alp, Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Emine Atalar ve görevine yeni atanan Gençlik Kolları Başkanı Emre Diner, Belediye Meclisi Üyeleri, Trabzon Şalpazarlılar Derneği Başkanı Turgut Kahraman, bazı partililer, muhtar ve vatandaşlar katıldı.

Toplantıda konuşan İlçe Başkanı Murat Topkara, öncelikle Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na, Şalpazarı’ndaki asfalt ve beton yol yatırımları için ayrıca karla mücadelede İlçe Belediyesi’ne verdiği akaryakıt, bakım-onarım ve yedek parça desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Topkara, geçtiğimiz günlerde Ankara’ya gittiğini, burada Trabzon Milletvekilleriyle ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Şalpazarı’nın bazı sorunlarını ele aldıklarını ifade ederek, “Sayın Bakanımıza Şıhkıranı – Kadırga yoluyla ilgili yürüttüğümüz çalışmanın son aşamasıyla ilgili bilgiler verdim. Bakanımız Şıhkıranı – Kadırga yolunun programa alınması için Milletvekillerimize -Takip edip bunu sonuçlandıralım- talimatı verdi. Ayrıca Şalpazarı’ndaki futbol takımımızın iç saha maçlarını saha olmadığı için Vakfıkebir, Çarşıbaşı ve başka yerlerde oynadıklarını söyledim. Şalpazarı’nda İlçe merkezinde futbol sahasına elverişli hazine arazisi olmadığı için kamulaştırma yapılması geriktiğini söyledim. Sayın Bakanımız bununla ilgili de Milletvekilimiz Av. Salih Cora’ya görev verdi. Milletvekilimiz geçtiğimiz günlerde İlçemize gelip Kaymakamımız Murat Beşikci ile görüştü. Kaymakamımız hemen çalışmaları başlattı.” dedi.

topkara-subat

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüşmesinde, Şalpazarı’na yapılacak olan yeni Hükümet Konağı’nın temelinin en kısa zamanda atılmasını da kararlaştırdıklarını, ayrıca Geyikli Sağlık Ocağı’nın da yıkılarak yerine Sağlık Evi yapılacağını, gölet ve Ağasar Deresi ıslahı çalışmalarının da yakında başlayacağını kaydetti.

İlçe Başkanı Murat Topkara’dan sonra konuşan AK Parti İl Yöneticisi ve Şalpazarı İlçe Koordinatörü Mehmet Alp de, önümüzdeki 16 Nisan Referandumu öncesinde çok güçlü bir “EVET” desteği vererek, Türkiye’nin geleceğe daha güvenle bakmasına önemli bir katkı sunmak için sıkı bir çalışma içinde olacaklarını  ifade etti.

AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevine atanan Emre Diner, İlçe Başkanı Murat Topkara ve Kadın Kolları Başkanı Emine Atalar
AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevine atanan Emre Diner, İlçe Başkanı Murat Topkara ve Kadın Kolları Başkanı Emine Atalar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir