Vali Yücel Yavuz Şalpazarı’na geldi

vali salpazari ziyareti

Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Sri Lanka Trabzon Fahri Konsolosu İşadamı Atilla Ataman‘ın Erikbeli Yaylası’ndaki turizm yatırımlarında incelemelerde bulunmak üzere Tonya’ya giderken Şalpazarı’na uğradı. Vali Yavuz, Şalpazarı Hükümet Konağı önünde Kaymakam Murat Beşikci, Belediye Başkanı Refik Kurukız, Garnizon Komutanı Mehmet Taşkın ve İlçe Emniyet Amir Vekili Hakan Kızılay tarafından karşılandı.

vali-yavuz-ziyarette

Vali Yücel Yavuz, göreve kısa bir süre önce başlayan Şalpazarı Kaymakam’ı Murat Beşikci’ye “hoşgeldin” ziyaretinde bulundu. Ardından Şalpazarı Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Refik Kurukız ve Belediye Meclisi Üyeleriyle ile bir süre sohbet etti.

vali-yavuz-salpazari-nda

Vali Yücel Yavuz Şalpazarı’na geldi

Bir Cevap Yazın

1 Yorum

  1. 6 sene önce

    Ancak bukadar güzel bir haber yapılabilirdi Şalpazarının acınacak halini ortaya koyan… ”Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Sri Lanka Trabzon Fahri Konsolosu İşadamı Atilla Ataman‘ın Erikbeli Yaylası’ndaki turizm yatırımlarında incelemelerde bulunmak üzere Tonya’ya giderken Şalpazarı’na uğradı.”… Çünki Şalpazarının erikbeline giden bir yolu yok veya yol özelliğini kaybetmiş,gartubu guytakları almış yerini ve biz hala kar,kış hikayeleriyle uyutulup gidiyoruz.

%d blogcu bunu beğendi: