Şalpazarı Ali İbrahimağaoğlu Anaokulu Öğrencileri giysilerini kardeşleriyle paylaştı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

paylas

Şalpazarı Ali İbrahimağaoğlu Anaokulu Okul Müdürlüğü ve Okul Aile Birliği işbirliği ile gerçekleştirilen; “Kardeşlerimle Paylaşıyorum” Projesi uygulamaya geçti.

elbise kopya

Ali İbrahimağaoğlu Anaokulu velilerinin getirdikleri ikinci el kullanılabilir durumdaki giysiler, yıkatılıp ütülendikten sonra hediye paketlerine konularak dün Doğancı, Simenli ve Gökçeköy’deki Anaokulu öğrencilerine dağıtıldı. Şalpazarı Kaymakamı Cafer Sönmez ve Eşi ile Ali İbrahimağaoğlu Anaokulu Müdürü Ahmet Yurteri ve Okul Aile Birliği Yöneticilerinin de katıldıkları dağıtım töreninde  aynı zamanda Şalpazarı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nca temin edilen hediye paketleri de ihtiyaçlı öğrencilere ulaştırıldı.

simenli kopya

Bu projeyle çocuklara yardımlaşmanın önemi anlatılmaya çalıştıklarını belirten Şalpazarı Ali İbrahimağaoğlu Anaokulu Müdürlüğü ve Okul-Aile Birliği Yöneticileri,  kendilerine her konuda destek olan Kaymakamı Sayın Cafer Sönmez’e İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ve Ali İbrahimağaoğlu Anaokulu’nun değerli öğrenci ve velilerine teşekkür ettiler.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir