Şehit Uzm. Çvş. Ertan Bayraktar Tuzla – Şifa Mahallesi’nde toprağa verildi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

sehit-erkan-cenazesi

Hakkari’nin Şemdinli İlçesi’nde PKK’lı teröristlerin bombalı araçla karakola yaptığı saldırı sonucu 9 silah arkadaşı gile birlikte şehit olan Jandarma Uzm. Çvş. Ertan Bayraktar (24)’ın cenazesi , Pendik 15 Temmuz Şehitler Camii’ndeki ikindi namazından sonra kılınan cenaze namazını müteakip Tuzla – Şifa Mahallesi’ndeki kabristantıkta toprağa verildi.

HABER VİDEOSU

[youtube gSOAWl0Ey0Y]

sehit-cenazesi2

Şehit J. Uzm. Çvş. Ertan Bayraktar için Pendik’te düzenlenen askeri törene İstanbul ve çevre illerden çok sayıda Şalpazarılı hemşehrimiz katıldı. Aslen Simenli Mahallemizden olup, ailesiyle birlikte Tuzla’da oturan Şehidimizi son yolculuğa; Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ve Tuzla Belediye Başkan Yrd. Ahmet Çabuk da katıldı.

sehit-annesi2

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ve Tuzla Belediye Başkan Yrd. Ahmet Çabuk, Şehit askerimizin Tuzla Şifa Mahallesi’ndeki evine giderek ailesiye ve yakınlarına taziyede bulundular.

Şehit Uzm. Çvş. Ertan Bayraktar‘a Allah’tan rahmet, tüm Ulusumuza başsağlığı diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 11 Ekim 2016, 13:31

    Şehit Uzm. Çvş. Ertan BAYRAKTAR’a Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun, yakınlarına sabır ve başsağlığı dilerim.