Şalpazarı Atatürk İlk ve Ortaokulu’nda karne töreni büyük ilgi gördü

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şalpazarı İlçesi’nde 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı renkli karne töreniyle sona erdi. ATV’nin sevilen dizisi, “Sen Anlat Karadeniz” oyuncuları Erkan Yüce (Kuyumcu Gültekin), Nuray Taflan (Dedikoducu Serap), Kemal Yılmaz (Foto Rasim) ve Selahattin Çakır (Seyis Davut) Şalpazarı Atatürk İlk ve Ortaokulu öğrencilerine karnelerini ve hediyelerini dağıttılar.

Atatürk İlkokulu salonunda saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan törende 8 yıldan beri okulun müdürlüğünü yapan Muhammet Karabayır duygusal bir veda konuşması yaptı. Müdür Karabayır, “Muhtemelen ay sonuna doğru çok sevdiğim okulumdan, arkadaşlarımdan ve öğrencilerimden ayrılacağım. Bugüne kadar kimseyi kırmadım. Herkese eşit mesafede oldum. Haklarınızı helal ediniz.” dedi.

Öğrencilerden Atatürk İlkokulu 4-A Sınıfı Öğrencisi Yuşa Eymen Avcı ve 4-B Sınıfı birincisi Şevval Şekerci’ye okul Müdürü Muhammet Karabayır tarafından birer bisiklet hediye edildi. Öğrencilere bisikletleri oyuncu Ali Kemal Yılmaz ile birlikte verildi.

Karne törenine katılan Şalpazarı Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Beldüz de tören sonunda, Atatürk Ortaokulu Müdürü Hüseyin Gülay ile birlikte Sen Anlat Karadeniz dizisi oyuncularına Şalpazarı ziyaretleri anısına hediyeler takdim ettiler.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir