Şalpazarı Belediyesi Kadın Kültür Merkezi törenle açıldı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

manesse

Şalpazarı Belediyesi’nin Dereköy Mahallesi’nde, Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen ve Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk’un katkılarıyla bayanlar için yaptırdığı Kültür Merkezi’nin resmi açılışı bugün yapıldı.

[youtube WLsuOaWmKps]

ali

Törende bir konuşma yapan Belediye Başkanı Refik Kurukız, “Bu güzel arife gününde açacak olduğumuz bu tesisin başımızın tacı kıymetli bayanlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Burada yapımında emeği olan başta işadamımız Murat Demir’e, Üsküdar Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen’e, Tuzla Belediye Başkan Yardımcımız Ahmet Çabuk’a, Bellona A.Ş. ve Arçelik markamıza, emeği geçen Belediyemizin değerli personeline teşekkürü bir borç biliyorum.” dedi.

aligli

Sosyal Tesisin açılışına; Şalpazarı Kaymakamı Cafer Sönmez, Doğankent Belediye Başkanı Haşim Birol Tekin, MHP Trabzon Milletvekili Adayı Yavuz Aydın, AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara, CHP İlçe Başkanı Ünal Özen, MHP İlçe Başkanı Pirğa Yaşar, Belediye Meclisi Üyeleri, Türk Kadınlar Birliği Trabzon Şube Başkanı Hatice Saraç, Trabzon Büyükşehir Kent Konseyi Emekli Meclisi Başkanı Ümügül Çalık ve vatandaşlar katıldı.

alim

masnmm

Seçim öncesi açılmıştı

Şalpazarı Belediyesi’nin; Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen ve Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk’un katkılarıyla bayanlar için yaptırdığı Kültür Merkezi’nin açılışı bugün bir kez daha yapılacak.

3 Haziran 2015 Çarşamba günü 7 Haziran Seçimi öncesi MHP Trabzon Milletvekili Adayları Koray Aydın ve Yavuz Aydın ile İl  ve İlçe Başkanlarının katılımıyla hizmete açılan Kadın Kültür Merkezi için bugün daha kapsamlı bir resmi açılış töreni düzenlenecek. Belediye hoperlörlerinden açılış töreninin Saat 12.00’da yapılacağı duyuruldu.

kadınkdr

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. 17 Haziran 2015, 17:19

  Hayırlı olsun. Emeği geçen herkese teşekkürler.

  Yüksel UÇAR
  MANİSA Çalışma ve İş Kurumu İL Müdürü

 2. 18 Haziran 2015, 09:56

  Hanımlar için yapılan kadın kültür merkezi gerçekte ihtiyaçtı emeği geçenlere teşekkür ederim.
  İlçemizde yaşayan tüm bireylere Selam ve sevgilerimle