Şalpazarı İşadamları Derneği ‘Güç birliği’ sağlamaya çalışıyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

isadami murat.jpeg

Şalpazarı İşadamları Derneği Başkan ve Yöneticileri geçtiğimiz günlerde önce İstanbul’a ardından da Ankara’ya ziyaretler yaparak, dernek başkanları, belediye başkanı, başkan yardımcıları, çok sayıda bürokrat ve işadamı hemşehrilerimizle görüşüp tanıştılar.

Şalpazarı İşadamları Derneği Başkanı Murat Demir, İstanbul, Ankara ve diğer illerde yaşayan hemşehrilerimizle, güç birliği oluşturmak istediklerini ve bunun için Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarıyla birlikte 5 günlük bir gezi yaptıklarını söyledi.

isadami murat2

Gezilerinin oldukça verimli geçtiğini ifade eden Başkan Murat Demir, “Ziyaretlerimizde önemli mevkilerde görev yapan çok sayıda hemşehrimizle tanışma imkanı bulduk. Önce,  Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Tuzla Belediye Başkan Yrd. Ahmet Çabuk ve Sancaktepe Belediye Başkan Yrd. Rıfkı Bektaş ile görüştük. Şalpazarı Dernekler Federasyonu Bünyesindeki 22 Dernek Başkanımızla görüşme imkanı bulduk. İstanbul’dan sonra İşadamı hemşehrimiz Yakup Taşkın‘la Adapazarı’nda bir araya geldik. Buradan Ankara’ya geçtik ve Başkantteki Ankara Derneğimize, siyasetçi, işadamı ve bürokratlarımızla milletvekili danışmanlarımıza ziyaretler yaptık” diyerek, Mart ayı sonunda Ankara’da üst düzey bürokratlar ve Şalpazarı Derneği ile geniş katılımlı bir toplantı daha gerçekleştireceklerini kaydetti.

isadami3

Şalpazarı tek ses olmalı

Şalpazarı İşadamları Derneği Başkanı Murat Demir, Şalpazarı’na açılacak olan Yüksekokul’un çok önemli bir hizmet olduğunu ve vakit geçirmeden İlçenin tüm ileri gelenlerinin bir araya gelerek, üniversite öğrencilerinin İlçemizde barınma ve sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak tesisleri yapma çabasında olduklarını bunun için de güç birliğinin çok önemli olduğunu söyledi.  Başkan Demir, Şalpazarı’na kısa zamanda küçük sanayi sitesi kazandırmayı hedeflediklerini de sözlerine ekledi.

isadami5

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 23 Şubat 2018, 09:00

    Küçük Sanayi Sitesi ile ilgili çalışmalara daha fazla yer verilmesini, Şalpazarı’nda yaşayan insanların yaşam kalitesini artıracak ve nüfusun göç etmesini engelleyecek projelere ağırlık verilmesini istiyorum ve bu girişimlerinizi olumlu buluyorum.