Şalpazarılı sağlık çalışanlarına moral gezisi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Trabzon’un farklı sağlık kurumlarında görev yapan Şalpazarılı sağlık çalışanlarına Trabzon Üniversitesi Şalpazarı MYO Yüksekokul Sekreteri Mustafa Türkmen tarafından gezi düzenlendi.

Yüksekokul Sekreteri Mustafa Türkmen’in organize ettiği geziye katılan sağlık çalışanları aileleri ile birlikte hem stres attılar, hem de bölgemizin değişik yerlerini görerek moral buldular.

Etkinliği düzenleyen Şalpazarı MYO Yüksekokul Sekreteri Mustafa Türkmen, “Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 Koronavirüs salgınında ilk günden bugüne kadar mücadelenin en ön saflarında yer alan sağlık çalışanlarımıza bu süreçte bir nebze olsun moral vermeye çalıştım. Sağlık çalışanlarıyla birlikte; Akçaabat Balıklı Yaylası, Hıdırnebi Yaylası, Çal Mağarası ve Çayırbağı’nı gezdik. Hacı Şekerin Yeri’nde yemeğimizi yedik. İnşallah aramızda hiçbir pozitif vaka olmaz. Gönül isterdi ki sağlık çalışanlarımıza tek kuruş harcatmadan gerçekleştirdiğimiz bu etkinliği sadece Şalpazarılı sağlık çalışanlarımızla değil, tüm sağlık çalışanlarımızla birlikte yapalım. Sağlık çalışanlarımıza maddi manevi moral vermek adeta boynumuzun borcudur.”

Moral gezisine katılan sağlık çalışanları da böylesine güzel bir organizasyonu düşünerek, kendilerine güzel bir gün yaşattığı için Şalpazarı MYO Yüksekokul Sekreteri Mustafa Türkmen’e teşekkür ettiler.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir