Şalpazarı’nda, eski Bakan Erdoğan Bayraktar’a coşkulu karşılama

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

bayraktar

Şalpazarı, efsane Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar‘ı hiç unutmuyor. Şalpazarı ile yakın akrabalık ve hısımlık bağı olan eski Bakan Erdoğan Bayraktar, Partisinin Referandum kampanyası için geldiği İlçede coşkuyla karşılandı.

Bakanlığı döneminde Şalpazarı’na büyük hizmetleri olan Erdoğan Bayraktar, AK  Parti İlçe binası önünde İlçe Başkanı Murat Topkara, partililer, bazı muhtarlar ve vatandaşlar tarafından karşılandı. Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Bayraktar‘ı bağrına basan Şalpazarılılar ayak üstü de olsa kendisini hiç bir zaman unutmayacaklarını ifade etmekten de geri kalmadılar.

DSC_0335

Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar daha sonra Partisinin programı gereğince İlçe Başkanı Murat Topkara ile birlikte seçim konuşması yapmak üzere Parti binasına geçti. Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız‘ın da katıldığı toplantıda bir konuşma yapan eski Bakan, tarihten günümüze kadar vuku bulan olayları hatırlatarak, Türkiye’nin batılı ülkelerin istediği şekilde müdahale edebildiği bir ülke olmaktan kurtulması gerektiğini bunun için de 16 Nisan’daki Referandum’un bir milat olacağını ifade ederek, “Sandıkları EVET oylarıyla doldurun” diye konuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir