Şalpazarı’nda Gençlik Haftası etkinlikleri başladı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

genclik haftasi

Şalpazarı’nda Gençlik Haftası etkinlikleri çelenk töreniyle başladı. Şalpazarı Atatürk Ortaokulu bahçesinde düzenlenen törende Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Karaçoban, Şalpazarı ÇPL Anadolu Lisesi Müdürü Kemal Türkmen, Şalpazarı Anadolu İHL Müdürü Zeki Uzun, Şalpazarı Atatürk Ortaokulu Müdürü Hüseyin Gülay, Şalpazarı Atatürk İlkokulu Müdürü Muhammet Karabayır, Şalpazarı A.Y. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yrd. Sinan Metin ve AK Parti Şalpazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Atar ile bazı öğretmenler ve öğrenciler hazır bulundu.

Şalpazarı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Karaçoban Atatürk Anıtına Müdürlüğünün çelengini koydu. Atatürk ve Türk Büyükleri anısına bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu. Ardından da İstiklal Marşımız okundu.

ahmet1 ahmet-2

Gençlik Yürüyüşü yapılacak

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle düzenlenen Gençlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde yarın (16 Mayıs 2016 Pazartesi) Saat 11.00’da İlçe Merkezinde Gençlik Yürüyüşü yapılacak. Şalpazarı Atatürk Ortaokulu bahçesinde başlayacak olan Gençlik Yürüyüşü, Spor Salonu önünde tamamlanacak.

19 Mayıs Bayramı Spor Salonunda yapılacak

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı töreni bu yıl ilk defa Spor Salonu’nda yapılacak. Spor Salonu’ndaki tören 19 Mayıs 2016 Perşembe günü Saat 10.00’da başlayacak.

ahmet3

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir