Şalpazarı AK Parti Teşkilatı muhtarlarla bir araya geldi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Şalpazarı İlçe Teşkilatı, mahalle muhtarlarıyla bir toplantı düzenledi. Toplantıda; AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan V. Atilla Ataman ile birlikte muhtarların sorunlarını dinledi.

AK Parti İlçe binasında düzenlenen toplantının başında İlçe Başkanı Zeki Çabuk herkesi Şehitlerimiz için Fatiha okumaya davet etti. Duanın ardından konuşmasına başlayan AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk, sosyal medyada siyaset uğruna “bizim Suriye’de ne işimiz var?” diye eleştiri yapan muhalefete çattı.

Şalpazarı’nda halen devam eden yatırımlarla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Çabuk, daha önce kısmi olarak ihalesi yapılan Şalpazarı Çevre Yolu’nun önümüzdeki 9 Mart’ta ihalesinin yapılacağını ve tamamlanacağını belirtti. Şalpazarı Hükümet Konağı inşaatının devam ettiğini, Öğretmen Evi binasında inşaat çalışmalarının başladığını ifade eden AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, “Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Murat Zorluoğlu ve Atilla Ataman Başkanımız hizmetlerimizde bize her türlü desteği veriyor. Siz muhtarlarımızın talepleri bir bir yerine getiriliyor. Kendilerine huzurlarınızda İlçe Teşkilatım ve siz çalışma arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Şu anda en önemli konumuz Şalpazarı Meslek Yüksek Okulu’nun bir an önce açılması. Okulumuzun müdürü ve sekreteri atandı. Binanın devri henüz tamamlanmadı. Şayet gecikme olursa öğrenci alımı sonraki dönemlere sarkabilir, istediğimiz bölümleri de alamayabiliriz. Bunun için ilgilileri uyardık, tekrar uyaracağız” dedi.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan V. Atilla Ataman da konuşmasına, İdlib’deki Şehitlerimizi rahmetle anarak, gazilerimize de Allah’tan şifalar dileyerek başladı. “Türk Askerinin Suriye’de ne işi var?” diyenlerin ya hain yada cahil olduklarını ifade eden Ataman, oradaki insanların ve her şeyden önce de Türkiye’nin güvenliği için Bahar Kalkanı harekatının yapıldığını söyledi.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi olarak, Şalpazarı Belediyesi’ne akaryakıt ve iş makineleri onarımı gibi her türlü desteği verdiklerini bir kez daha vurgulayan Ataman, “Siz hemşehrilerimize seçim öncesi verdiğimiz sözleri bir bir yerine getireceğiz. Bunlardan biri de Şalpazarı Belediyesi’nde başkan yardımcısının 1’e düşürülmesiydi. Böylece tasarruf edilecek ve kaynak hizmette kullanılacaktı. Belediye Başkanımız yeni bir başkan yardımcısı daha atamış. Elbette kiminle çalışacağına kendisi karar verir. Faruk Beldüz de Mustafa Özendi de bizim kardeşimiz. Refik Başkan ‘Cumhur İttifakı’ mutabakatına uyarak kimseyi kırıp dökmeden, iyilikle ve güzellikle Başkan yardımcısını 1’e düşürmeli. Şalpazarı Belediye Meclisi’nin bir üyesi olarak ben de bunun takipçisi olacağım.” diye konuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir