• İmsak 00:00
  • Güneş 00:00
  • Öğle 00:00
  • İkindi 00:00
  • Akşam 00:00
  • Yatsı 00:00
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2024 - Şalpazarı

Şalpazarı’nda Hilmi Türkmen rüzgarı esti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

hilmi turkmen acisu

Üsküdar Belediye Başkanı hemşehrimiz Av. Hilmi Türkmen ve Tuzla Belediye Başkan Yrd. Ahmet Çabuk, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanlığı’nın Acısu’da düzenlediği buluşma yemeğine katıldı. Yemekten sonra bir konuşma yapan Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen, 16 Nisan’da yapılacak Referandum’da Şalpazarı’nın ‘EVET’ oyunda Türkiye rekoru kırmasını istedi.

Soğuk ve yağışlı havaya rağmen yüzlerce kişinin katıldığı Acısu’daki toplantıda ilk konuşmayı yemeği düzenleyen ev sahibi AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara yaptı. Şalpazarı’na yaptıkları ve yatırım programına alınan hizmetleri anlatan Murat Topkara, ses düzeninin azizliğine uğradı. Topkara‘nın sözleri konuşma yaptığı alanda yeterince iyi anlaşılamadı. Daha sonra konuşma yeri değiştirildi. Burada konuşan Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız da, Üsküdar Belediye Başkanı’nın elinin  güçlendirilmesi için “EVET” oyu istedi.

Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk da 16 Nisan’daki seçimin bir siyasi seçim olmadığını vurgulayarak; “Bazı kardeşlerimiz anayasa değişikliği ile ilgili maddeleri okumadan ben HAYIR diyeceğim diyor. Oysa açıp okusa EVET diyecek” şeklinde konuştu.

Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen
Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen
Tuzla Belediye Başkan Yrd. Ahmet Çabuk
Tuzla Belediye Başkan Yrd. Ahmet Çabuk

IMG_0086refik

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara ses düzeninin azizliğine uğradı.
AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara ses düzeninin azizliğine uğradı.

acisu evet

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir