Şalpazarı’nda İYİ Partililer sabah kahvaltısında bir araya geldi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kısa süre önce İYİ Parti Şalpazarı İlçe Başkanlığı’na seçilen Şennaz Yılmaz, bir kafeteryada düzenlediği kahvaltıda partilileriyle bir araya geldi.

Kahvaltıya geçmişte MHP’de İlçe Başkanlığı yapmış olan Cevdet Aydemir, Naci Özkan ve Pirağa Yaşar ile MHP İl Genel Meclisi eski Üyesi Muzaffer Alkurt da katıldı.

Kahvaltıda bir konuşma yapan İYİ Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Şennaz Yılmaz, önümüzdeki Mahalli Seçimlerde Şalpazarı Belediye Başkanlığı’na aday olmak isteyenlerin kendilerine müracaatta bulunmalarını istedi. İlçe Başkanı Şennaz Yılmaz sözü MHP Trabzon İl Genel Meclisi eski Üyesi Muzaffer Alkurt’a verdi. Muzaffer Alkurt, AK Parti İktidarının sürekli gündem değiştirdiğini belirterek, “Mahalli Seçimlerde buna iyi bir cevap vermemiz gerekir” dedi.

İYİ Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Şennaz Yılmaz, Partilerinin ekonomik,  siyasi tıkanma ve ayrışma süreciyle gelinen noktada halkın cesur yürekleriyle ortaya çıktığını söyledi. “Bir gün dahi bizden, ‘kanrdırıldım’ ve ‘kandırıldık’ kelimelerini duymayacaksınız” diyen Başkan Şennaz Yılmaz sözlerini şöyle sürdürdü:

“Türk Milletine güveni esas almak, açık, dürüst ve hesap verebilir olmak, çoğulcu, katılımcı, kapsayıcı pozitif siyaset yapmak ve milli menfaatlerimizi her alanda ön planda tutmak amaç ve ilklerimizdir. Cumhuriyetimizin kuruluş felsefesini, değerlerini ve üniter yapısını koruyarak, sevgi ve saygı dilini hakim kılmak, parlamenter sisteme geri dönmek, bağımsız ve adil bir yargıya kavuşmak için çok çalışacağız ve başaracığız”

“Şalpazarı İlçemizin sorunlarını biliyoruz. Her bir sorunu mahalle mahalle takip ediyoruz. İlçemizi en güzel şeffaf, insan odaklı, hizmet odaklı kişilerle yönetmeye talibiz. Her şey sizinle iyi olacak”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir