Şalpazarıspor, Beşikdüzüspor ile golsüz berabere kaldı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

besikduzu salpazari

Play Off da ikinci maçını bugün Trabzon’da Ahmet Suat Özyazıcı Stadı’nda Beşikdüzüspor ile oynayan Şalpazarıspor rakibi ile golsüz berabere kaldı.

takim

 Sonuç iki takıma da yaramadı

Büyük bölümü Beşikdüzüspor’un baskılı oyunuyla geçen karşılaşmada, Şalpazarıspor maçın başından beri yakaladığı 2’si çok net olmak üzere 3 gol pozisyonunu değerlendiremedi. Bu sonuçla Şalpazarıspor puanını 2’ye, Play Off ta favori gösterilen Beşikdüzüspor da puanını 4’e yükseltti.

salpazarispor play off

Şalpazarıspor – Beşikdüzüspor maçını her iki İlçeden ve dışardan çok sayıda taraftar izledi. Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız da maçı AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Muzaffer Bayraktar, Belediye Meclisi Üyesi Ahmet Kıran, Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Beldüz, Şalpazarıspor Başkanı Gazi Cevat Özdemir, Beşikdüzüspor Başkanı Çetin Eksert ve Ağasar Çepnispor Kulübü Başkanı Nurettin Ataman ile birlikte protokol tribününde izledi.

Şalpazarıspor - Beşikdüzüspor derbisini çok sayıda taraftar izledi
Şalpazarıspor – Beşikdüzüspor derbisini çok sayıda taraftar izledi
Maçtan sonra Şalpazarıspor soyunma odasına giden Belediye Başkanı Refik Kurukız, "Centilmence mücadele edin, yenmek yenilmek önemli değil. Siz bizim gönlümüzün şampiyonusunuz. Biz hep yanınızdayız" dedi.
Maçtan sonra Şalpazarıspor soyunma odasına giden Belediye Başkanı Refik Kurukız, “Centilmence mücadele edin, yenmek yenilmek önemli değil. Siz bizim gönlümüzün şampiyonusunuz. Biz hep yanınızdayız” dedi.

Haber yayına hazırlanıyor…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir