Şeref Yazıcı Aydın Ticaret İl Müdürlüğü görevine asaleten atandı

seref yazici

15 Şubat 2012 tarihinden beri Aydın Ticaret İl Müdürlüğü görevini vekaleten yürüten hemşehrimiz Şeref Yazıcı, 10 Şubat 2017 Tarih ve 29975 Sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Kararname ile Aydın Ticaret İl Müdürlüğü’ne asaleten atandı.

seref

Şeref Yazıcı’yı tanıyalım

1957 Yılında Şalpazarı İlçesi’nde doğan Şeref Yazıcı, ilkokulu Şalpazarı’nda, Orta ve Lise öğrenimini Erzurum Yavuz Selim Öğretmen Lisesi’nde tamamladı. 1981 yılında Ankara Devlet Mimarlık ve Mühendislik Akademisi (Şimdiki adıyla Gazi Üniversitesi Müh. Fakültesi) Kimya Mühendisliği Bölümü’nden, “Kimya Mühendisi” olarak mezun olan Şeref Yazıcı, 15 Ağustos 1981-30 Kasım 1982 tarihleri arasında vatani görevini Balıkesir’de yedek subay olarak yaptı. Memuriyete, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın açtığı sınavı kazanarak 09.09.1983 tarihinde Aydın Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü’nde Mühendis olarak başladı. 16.05.1990 tarihinde aynı yerde (Aydın Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü) Şube Müdürlüğü’ne atanan Şeref Yazıcı,  640 Sayılı Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname’nin “Taşra Teşkilatı” başlıklı 4. Maddesi uyarınca oluşturulan Aydın Ticaret İl Müdürlüğü’ne Şube Müdürü olarak naklen atanmış olup, 07.11.2012 tarihli Bakanlık onayı ile Aydın Ticaret İl Müdürü Vekili olarak görevlendirilerek, 15.12.2012 tarihinden itibaren görevini sürdürüyordu. Şeref Yazıcı evli ve bir çocuk babasıdır.

Şeref Yazıcı Aydın Ticaret İl Müdürlüğü görevine asaleten atandı

Bir Cevap Yazın

Öne Çıkan Yorumlar

 1. 6 sene önce

  Sayın güzel ağbim sizleri kutluyrum.Yeni görevinizde başarılar diliyorum.Allah utandırmasın selamlar

 2. 6 sene önce

  hayırlı olsun trabzona

4 Yorum

 1. 6 sene önce

  Şeref Bey’e yeni görevinde başarılar diler, sağlık, mutluluk ve huzurlu bir hayat temenni eder; daha üst görevlerde başarılarla birlikte kendisini görmek isteriz.

 2. 6 sene önce

  Kendisini hem tebrik ediyor, hem de başarılar diliyorum.

 3. 6 sene önce

  hayırlı olsun trabzona

 4. 6 sene önce

  Sayın güzel ağbim sizleri kutluyrum.Yeni görevinizde başarılar diliyorum.Allah utandırmasın selamlar

%d blogcu bunu beğendi: