Trabzon Büyükşehir Belediyesi Şalpazarı’nın Mahalle yollarında asfaltlama ve betonlama çalışması başlattı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

manemem

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Şalpazarı’nın Mahalle yollarında asfaltlama ve betonlama çalışması başlattı. Büyükşehir Ekipleri Sugören Mahallesi – Çetrik -Fidanbaşı Grup Yolu’nun 1 km.lik bölümünü Su Arıtma Tesisinden itibaren asfaltladı. Bu çalışmayla Şalpazarı’na içme suyu temin edilen dere yatağı tozdan kurtarıldı.

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, başlattıkları çalışmaları Partisinin Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Fatih Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Tulumen ile birlikte zaman zaman yerinde takip etti. AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, Sugören Mahallesi Camii yakında betonlattıkları yolda da incelemelerde bulundu. Topkara buradan da Dereköy Mahallesi’ne giderek Belediye Meclisi Üyesi Mehmet Muhcu ile birlikte betonlama çalışmalarını takip etti.  AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara daha sonra Pelitçik Mahallesi’ne gidip burada başlatılan çalışmalarla ilgili Mahalle Muhtarı Hamit Maden’den bilgi aldı.

IMG_2574

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, yıllardır adeta unutulan ve kaderine terkedilen Üzümözü Mahallesi -Garipderesi’ni de Trabzon Büyükşehir Belediyesi eliyle beton yolla tanıştırdı. Garipderesi’nde oturan mahalleliler şimdi medeniyetin keyfini sürüyorlar.

IMG_2816

2 Buçuk milyon lira ödenek sağladık

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, Büyükşehir’den Şalpazarı’na tahsis edilen 1 buçuk milyon liralık beton ve asfalt ödeneğinin, girişimlerle 2 buçuk milyon liraya kadar yükseltildiğini, sağlanan ödenekle İlçenin bir çok mahallesinde betonlama ve asfaltlama yapılacağını kaydetti. Başkan Murat Topkara, mahallelerin ana yollarının bir kaç yıl içinde bölüm bölüm tamamlanacağını da sözlerine ekledi.

IMG_2829IMG_2746

Çalışmaları gören vatandaşlar AK Parti İlçe Başkanı Topkara’ya, “Allah emeği geçenlerden razı olsun” diyerek teşekkür etti.

 

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 4 Ağustos 2015, 09:44

    darısı kalecik mahallesi yolu takipcisiyiz inşallah

  2. 5 Ağustos 2015, 13:46

    Çamkiriş-Kalecik-Karakaya ve de Gölkiriş ile Çarlaklı grup yolu ne olacak bekliyoruz